Skocz do zawartości
Forum

Gdzie szukać rozgarniętego faceta?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam już 25 lat i tak barzo chciałabym mieć faceta. Nikt nigdy nie podszedł do mnie, nie zagadał. Staram się dbać o siebie. Niestety podobam się tylko mężczyznom po podstawówce, z nadwagą, lub obleśnym alkoholikom. Założyłam nawet konto w internecie w nadzieji że poznać kogoś fajnego, nie jestem brzydka ani głupia, o co chodzi? Czemu wykształceni faceci nie zwracają na mnie uwagi?

Odnośnik do komentarza

A może za mało się uśmiechasz? Ja nie należę do najpiękniejszych istotek, ale staram się często uśmiechać. To działa naprawdę jak magnes. Aktualnie rozdaję ulotki, żeby zebrać na wyrobienie książeczki sanepidowskiej. Sam uśmiech sprawił, że wiele facetów podchodzi i zagaduje, naprawdę sympatycznych facetów. A uwierz, że nie jestem zbyt ładna. WIĘCEJ UŚMIECHU.

Odnośnik do komentarza

Tak uśmiech i niezgarbiona postawa. Ja bym szukał facetów wśród różnorodnych kółek teatralnych, są grupy podróżujące i masę innych organizacji. Gdzie poza inteligencją, znajdują się pozytywnie zakręceni faceci. Tacy lekko patrzący w przyszłość z duszą artystyczną i powiewem romantyzmu. Wśród których miło się spędza czas, gdzie mogą wytworzyć się więzi, niepolegające tylko na samym seksie.

Odnośnik do komentarza

To się przeprowadź bliżej większej aglomeracji. 25 lat nie powinno już ograniczać w poszukiwaniu szczęścia i jest pewna niezależność, nie trzeba trzymać się kurczowo rodzinnej miejscowości.Każde większe miasto posiada swoją stronę w internecie. Na niej masz poumieszczanie różnego rodzaju rozrywki jakie będą organizowane w najbliższym czasie. Wyjdź do ludzi, poznaj ich, może z czasem sama się czymś zainteresujesz i wstąpisz do jakiegoś zrzeszenia. Rozerwiesz się, miło spędzając czas, większe grono, to większe prawdopodobieństwo poznania interesujących osób. Lubie plenerowe wiejskie zabawy,jednak większość osób na nich, to osoby relaksujące się od miejskiego zgiełku, najczęściej w parach.

Odnośnik do komentarza
Gość andy###

Witaj dokładnie cie rozumiem, ponieważ mam tak samo jak ty, ludzie piszą że będzie dobrze że kogoś wartościowego poznasz, ale i tak masz wewnętrzne przekonanie że nie będzie dobrze, ja próbowałem wiele rzeczy zmienić nic nie poskutkowało, może w twoim przypadku będzie inaczej, pozostaje nam tylko czekać i przekonać się kto ma rację.

Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

zmien swój wyglad - fajna fryzura makijaz itd sprobuj sie troche odpicowac i moze nie szukaj faceta w Twojej okolicy tyolko np jedz z kolezanka na wakacje czy na necie probuj, moze ubierasz sie jakos dziwnie? mam koelzanke ktora ubiera sie jak bezdomna jakies dzinsy pdoarte dlugie swetry torby dlugie i to tez pewnie odstrasza choc ten styl jej sie oczywiscie podoba

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza
Gość andy###

Zobacz piszą tu abyś zmieniła siebie z wyglądu, moim zdaniem to jest bez sensu twój partner powinien kochać cie jaka jesteś, bez względu na wszystko a lepsze ciuchy czy fryzura nie powinny być wytycznymi. Każdy pisze i mówi że liczy sie wnętrze ALE do tego ładnie sie ubierz !!!!. Według mnie dopóki dbasz o higienę i nie chodzisz w worku po ziemniakach, jest ok. Ważne abyś ty wiedziała co ci się podoba ( ciuchy, makijaż itp.), a nie co oczekują inni od ciebie.

I to może się nie spodobać ale "gówno w ładnym opakowaniu jest nadal gównem" i nic tego nie zmieni. To w żaden sposób nie jest żadne porównanie ! ! ! !

Kiedy zaczniesz zmieniać na siłę, utracisz prawdziwą siebie.

Ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie decyzja zawsze powinna należeć do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Gość anastazja122

Ja mam już 22 lata, ale tez nie moge nikogo poznać. Zawsze kleją się do mnie pijaczki, bezdomni albo żonaci. Ale Ci ostatni jak już się mną nabawią to potem kopią w d**e i jeszcze to ja jestem ta najgorsza, nachalna...

Odnośnik do komentarza
Gość schizolove

Może warto zmienić miejsca w których poszukujecie? Szukać w miejscach, gdzie nie pije się alkoholu? Internet? Może trzeba obniżyć wymagania? Same zachęcać chłopaków? Zapytać o drogę, o godzinę, czy może w bibliotece pomóc poszukać książki bo nie możesz znaleźć itp. Uśmiech, zaczepny żart w stronę jakiegoś przystojniaka? My tak robimy, teraz nie ma ograniczeń, możesz zaczepiać facetów. Chodzi o to byś rozbudowała swoją siatkę kontaktów. Dużo uśmiechu, ciuchy w których po pierwsze dobrze wyglądasz po drugie dobrze się czujesz, postaw na naturalność to sobie rozgarnięci cenią, delikatny makijaż. Możesz zainwestować w jakieś upiększenia, jeśli masz na ich punkcie kompleks. Wszystko co nie zabronione - dozwolone. Ładne masz imię Agnieszko.
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...