Skocz do zawartości
Forum

Agresywne zachowanie alkoholika


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, mieszkam z alkoholikiem. Od 1,5 roku partner nie uczęszcza regularnie na terapię a powinien, bo ma to zalecone po wcześniejszym uczestnictwie w szpitalu na oddziale zamkniętym. Co kilka miesięcy pojawiaja się u niego głód alkoholowy i mniej więcej w tym czasie jest cały nabuzowany i agresywny, szuka dziury w całym. W końcu pije ciągami i ląduje codziennie w izbie wytrzeźwień, bo do tego się awanturuje. Kilka dni temu kiedy mia głód sam się zgłosil do szpitala na oddział psychiatryczny, bo nie mógł wytrzymać a nie chciał pić. Nie wiem jak mam mu pomóc, bo jest na mnie obrażony ciągle mnie o coś obwinia, że mu życie "utrudniam" coś w domu przestawiam, mamy małe dzieci, trochę ciasno, oj ciągle się o coś czepiał. Mało tego stał się zazdrosny o to że jego mama traktuje mnie jak swoją córkę i wspiera mnie. Nie wiem co to jest ale dla niego mój doniosły i zdecydowany głos ton głosu odbiera jako krzyk i że ja mu coś nakazuje "władczo", kiedy ja tylko mu przekazuje informację i wymagam od niego różnych rzeczy. Juz sama nie wiem co mam robić...prosze o pomoc bo straciłam nadzieję a może nie powinnam alkoholizm to przecież choroba.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...