Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego kobiety wprowadzają w błąd?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam jedno proste pytanie, a mianowicie dlaczego kobiety wprowadzają mnie w błąd? Mówią że pożądają faceta dla którego zawsze będą na pierwszym miejscu który będzie kulturalny, romantyczny, który nie będzie się bał mówić o swoich uczuciach oraz będzie miał poczucie humoru. A gdy się już takim jest to odchodzą do cwaniaczka który myśli o sobie nie wiadomo co. Po co kobiety tak mówią jak to nie prawda tak nie było tylko w moim przypadku a w wielu przypadkach. Proszę o sensowną odpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Gość Mała__Mi

No tak to cały spisek jak was usidlić przekazywany tajnymi sposobami przez nasze matki a wy tacy biedni, tacy oszukiwani dajecie się wplątywać w nasze sieci... No litość...
Mężczyźni nie są ofiarami kobiet ani kobiety mężczyzn. Są ludzie i ludziska. Są kobiety dla których naprawdę liczy się charakter, czułość, ciepło i zrozumienie a inne wolą kasę, cwaniaków... Tak samo są mężczyźni którzy osuzkują zdradzają, biją ale nie są oni większością, i nie można przez ich pryzmat patrzyc na wszystkich facetów na ziemii.
Chłopie masz pecha i tyle, poszukaj, w końcu trafisz na taką, która Cię doceni, bo jeżeli jesteś rzeczywiście taki jak opisujesz to na pewno znajdziesz jąkąś dziewczynę. Kwestia czasu:) Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

To też właśnie usłyszałem że jestem za idealny... Ale ja żadnym ponurakiem nie jestem zabierałem ją byle gdzie wygłupialiśmy się byłem z nią na różnych imprezach poznałem jej znajomych ona moich więc nie wiem byłem akurat bez pracy ale miałem różne pomysły tylko nie miałem pieniędzy. Dodam tylko że to stało się z dnia na dzień dlatego nie mogę w to uwierzyć że pare dni wcześniej wszystko było jak w bajce a potem nagle takie coś... Niewiem już jaki mam być ...

Odnośnik do komentarza

:):):). Wiem, że jak byłem idealny, kwiatki, prezenty, przyjeżdżanie wieczorem, żeby odwieźć/odprowadzić z pracy do domu, to po pewnym czasie zaczynałem mieć same problemy, dąsy, żale, pretensje. Jak w końcu olałem parę spotkań, albo ustawiłem do pionu, w krótkich budowlanych słowach, czy popiłem na imieninach ... to się zaczynało wszystko układać i byłem najwspanialszym facetem pod słońcem. (oczywiście najpierw był foch). :):):).
Generalnie im bardziej się starałem, tym gorzej mi wychodziło ... ech ...

Odnośnik do komentarza

Zazwyczaj z z naszego starania nie wychodzi nic,albo jest odwrotny skutek do zamierzonego. Druga strona może się zwyczajnie poczuć osaczona.
Ja jestem kobietą i nie lubię jak mężczyzna przesadnie się stara,jeszcze gorzej jak widać u niego desperację w podtrzymaniu kontaktów,ciągłe nachodzenie,upominki itd.
Czasami lepiej trochę odpuścić by jedna i druga strona poważnie się nami zainteresowała. Z tym olewaniem to też nie jest tak do końca dobrze,zależy jaka kobieta się trafi.Jedna zrozumie to tak,że mężczyzna nie jest już nią zauroczony,a druga,że facet potrzebuję trochę czasu na własne sprawy i żeby odetchnąć swobodnie.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Andy30
Potwierdziło się,że większość panienek to cwaniary :(

Weź się opanuj,wyjdź,odetchnij świeżym powietrzem i wróć jak ochłoniesz. Bardzo mi przykro,że dalej masz objawy po tym jak kobieta zrobiła cię w balona,ale ty nie zbudujesz normalnego związku jak będziesz ciągle i ciągle wbijał sobie do łba,że baby to cwaniary,kłamią i lecą na pieniądze.
Ja też mogę wrzucić do jednego wora facetów,ale po co? jak są na świecie jeszcze normalni i wierni,to samo tyczy się kobiet.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Ja ze swoją mam tak że jak np. przywiozę jej obiad to potrafi wypomnieć a gdzie surówka, jak coś nie tak to się wyprowadzała do matki na tydzień oczywiście ja nigdy nie wiedziałem o co jej chodzi nie chciała rozmawiać wolała uciekać, później sama zaczynała się odzywać i wracała, a teraz wynajęła sobie mieszkanie dwie ulice dalej i chce mieć kontakt koleżeński bo uważa że jest na drugim miejscu, ciężko się dogadać i trwa to już dwa tygodnie ale tym razem się nie odzywa. Kocham ją tęsknie ale cóż zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...