Skocz do zawartości
Forum

Nieustanne myślenie o chłopaku


Gość Klaudy9na

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Klaudy9na

mam 17 lat i chodzę do LO. Od długiego czasu podoba mi sie pewien chłopak. Praktycznie to znamy sie tak tylko z widzenia, raz spotkalismy sie na imprezie. on juz pare miesiecy temu dowiedzial sie, ale nie ode mnie, ze wpadl mi w oko. jednak z tego co wiem jest on bardzo niesmialy. od kiedy on wie, czesto kiedy kolo siebie przechodzimy wymieniamy sie spojrzeniami, on czasami sie usmiechnie. jednak nic wiecej.
a ja nie wiem co mam robic. nie moge przestac o nim myslec, ciagle wpatruje sie w jego zdjecia. nawet nie wiem czy mu sie podobam. robie wszystko zeby dla niego wygladać jak najlepiej. jak mogłabym go bliżej poznac?? myślicie że on wogole jest mną zaiteresowany? dodam tylko, że poznanie sie w jakims klubie nie wchodzi w gre, bo niestety on jest raczej typem domownika i nie chodzi na takie imprezy ,(

Odnośnik do komentarza

W dzisiejszym świecie poznanie kogoś to naprawdę nie problem. Jeśli ma fejsa, napisz do niego. Tylko nie pisz " hej, co tam?" bo odpisze "nic" nie zadawaj pytan jak na wywiadze. Napisz po prostu cześć, pamietasz go z imprezy mijacie sie itd wiec pomyslalas ze fajnie by bylo sie poznac i czy ma ochote na spacer. Jesli nie ma fejsa, na przerwie podejdź do niego powiedz czesc, pamietam cie z imprezy co powiesz na rower wieczorem? itp. Nie ma sie czego wstydzic w koncu nie masz 8 lat nie jestes w podstawówce. Podejście i zagdanie nie jest niczym nadzwyczajnym, po prostu daj syngał ze jestes zainteresowana. Jesli powie ok to super, powiesz zeby sie odezwal na fejsie czy na gg dj mu liscik z numerem i po sprawie - wszystko w jego rekach :) albo jak spotkacie sie na imprezie to podejdz i normalnie porozmawiaj fajna muzyka itd czy zatanczycie. Jesli jest niesmialy moze nie odpowiedziec Ci od razu - nie zniechecaj sie tylko badz cierpliwa. Do odwaznych swiat nalezy skoro i tak wie ze wpadl Ci w oko - nic nie tracisz a mozesz wykazac sie dojrzałosia i upartoscia w dazeniu do celu :) ja bym tak zrobiła :)

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Jeśli chłopak, który Ci się podoba jest nieśmiały, to odważ się i "zaczep" go pierwsza. To jest jedyny sposób by dowiedzieć się, czy on również jest zainteresowany Tobą. Tak jak napisała Tarja, jest dużo sposobów, że by to zrobić. Wybierz taki sposób, który jest najlepszy dla Ciebie.
Trzymam kciuki. Powodzenia!
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie z powyzszymi wypowiedziami ze powinnas sam do niego podejsc i zagadac, niestety chlopaki czesto sa bardzo niesmiali i wbrew pozorom to dziewczyny pierwsze podchodza do chlopakow ja tez pierwsza napisalam do swojego chlopaka i nie zaluje :) bo jestesmy teraz razem :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...