Skocz do zawartości
Forum

Słaby kontakt


Gość Roja23

Rekomendowane odpowiedzi

Mam chłopaka. Jesteśmy ze sobą od 6 miesięcy. Jest młodszy ode mnie o rok , ja mam 26. Nasz związek jest dziwny. Mamy słaby kontakt , odkąd go poznałam nigdy do mnie nie zadzwonił. Z jednej strony zapewnia mnie (pisząc, mówiąc) o swoich uczuciach ale dla mnie to jest takie płytkie. Gdy się nie spotykamy , głownie ze sobą piszemy a mnie to już zaczyna męczyć ( dla mnie to dziecinada) Nie czuję jakiejś szczególnej więzi. Byłam już w poważniejszym związku i było normalnie. On z tego co wiem nie. Z jednej strony mi na nim zależy bo gdy jesteśmy razem jest fajnie a z drugiej męczy mnie to "niewiadomoco" gdy jesteśmy osobno. czuję się jakbym pisała z jakimś zwykłym znajomym. Brakuje mi w nim takiego zabiegania o mnie. Nie wiem już czy to ja jestem jakaś zanadto wymagająca czy on jest jakiś przepraszam za wyrażenie "niedoje..ny. Co może oznaczać jego ( w moim odczuciu) olewcze, rozbieżne zachowanie?

Odnośnik do komentarza

No właśnie sęk w tym że planuje ze mną wspólną przyszłość (bynajmniej o tym mówi) i ni jak się to przekłada na kontakt jaki mamy ze sobą nie będąc razem. Totalna rozbieżność. Jest tajemniczy. Wszystko chciałby o mnie wiedzieć a o sobie niewiele mówi. Co robi. Jakie ma plany na wieczór chociażby.Gdy piszemy wieczorami , on czasami nagle znika , odzywając się rano że zasnął. Nie wiem czy on coś kręci... Może jakiś facet pomoże mi go zrozumieć?

Odnośnik do komentarza

Jak nigdy z Tobą przez telefon nie rozmawia a tylko pisze, to może jesteś tą drugą. Bywa z pierwszą i np.z toalety dla podtrzymania więzi pisze. Gdyby rozmawiał, osoba, z która jest może by sie zaniepokoiła?

Jest tajemniczy, bo chce sie wydawac bardziej interesujacy, lub ma duzo do ukrycia.

Bylaś kiedys u niego w domu? Mieszka z rodzicami, wynajmuje mieszkanie ,pokój? Wiesz co robi zawodowo? Znasz jego plany zawodowe? Znasz jego kolegów, przyjaciól? Ma rodzeństwo? Poznałas kogokolwiek z jego rodziny?

Odnośnik do komentarza

Tak byłam w jego rodzinnym domu kilka razy. Nie ma rodzeństwa , mieszka z rodzicami. Poznałam kilku jego znajomych , widziałam ich może 2 razy. rodziców też poznałam. We wcześniejszych związkach miałam lepszy kontakt z partnerami, mówiliśmy sobie wszystko. A z nim jest jakoś , ja nie wiem. Kiedyś będąc u niego zadzwonił jego Tel o 2 w nocy. Nie odebrał. Pytałam kto to powiedział ze nie wie. Specjalnie powiedziałam żeby odzwonił, powiedział że nie. Ciągnęłam temat dalej by sprawdzić jego reakcję. Powiedziałam że jutro ja przedzwonię i dowiem się kto to odparł że to jego prywatna sprawa i jego telefon. Niby powierzchownie jest miły i spokojny ale mu nie ufam. Z drugiej strony , mówi mi że mnie kocha i tęskni, snuje plany na przyszłość. Nie rozumiem go. Myślę czasem że jest typem " cicha woda brzegi rwie" i ma jakieś panny na boku z którymi pisze czy nawet się spotyka.

Odnośnik do komentarza

W Waszej relacji brakuje zaufania, szczerości i rozmowy. Ty nie ufasz chłopakowi, podejrzewasz, że może być nielojalny, on z kolei zachowuje się rzeczywiście dość dziwnie, np. nie odbiera przy Tobie telefonów. Trudno domniemywać, co jest przyczyną jego zachowania. Czy rzeczywiście ma coś do ukrycia, czy nie chce angażować się w związek, czy obawia się, że nie sprosta Twoim oczekiwaniom? Spróbuj z nim spokojnie porozmawiać i podpytać, dlaczego jest taki "zachowawczy" w Waszych relacjach. Może ma jakiś powód, a może to taki typ mężczyzny - zdystansowany, powściągliwy, skryty, chłodny?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...