Skocz do zawartości
Forum

Czy ze mną jest wszystko w porzadku?


Gość nicole14

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nicole14

Jestem obecnie 14 latką. Od dziecka byłam bardziej chłopięca niż dziewczęca, dopiero teraz zyskałam nieco dziewczęcości i delikatności. Mój problem polega na tym, ze zamiast interesować się chłopcami- jak większość dziewczyn, to ja od 2 lat tkwię w uczuciu do starszej o 5 lat koleżanki! Strasznie mi z tym źle, boję się, ze mogę zostać lesbijką, a rodzice ogromnie to potępiają. Jako dziecko byłam nieszczęśliwa, że jestem dziewczynka, całe dzieciństwo marzyłam, by byc chłopcem, ubierałam chłopięce ciuchy, teraz, gdy polubiłam swoją dziewczęcą stronę to okazuje sie, ze kocham, osobę tej samej płci. Chcę dodać, że moje poczucie chcenia być chłopcem w dzieciństwe nie miały przyczyny żadnej w rodzinie, rodzice nie chcieli synka ani nic, to tak od najmłodszych lat samo z siebie się wzięło, ze byłam chłopięca dziewczynką i do dziś przejawiam męskie zainteresowania- np chcę być mechanikiem samochodowym, ale mnie to nie niepoki, niepokoi mnie to, ze zamiast chłopaków ja darzę miłością dziewczynę. Czy to znaczy, ze w przyszłości mogę być homoseksualna?

Odnośnik do komentarza

Możliwe że masz skłonności homoseksualne, ale przecież to nic złego ;) . Do tego taki mały myk - praktycznie każda kobieta jest troszeczkę biseksualna ;) . Przykład - ile dziewczyn potrafi się całować dla zabawy czy treningu? A facetów? No właśnie...

Z innej strony. Czy rodzice cię dobrze traktowali? Bo możliwe że brakuje ci zwyczajnie miłości matki i dlatego bardziej skłaniasz się ku kobietom.

Znowu jesteś młodziutka i nie myślę aby to co nazywasz "miłością" faktycznie nią było. Strzelam że jak większość nastolatek mylisz miłość z fascynacją :) . Ale to normalny "błąd". Znowu sama karmisz w sobie poczucie męskości, nosząc męskie ubrania, stylizując się na faceta. To jak masz być kobieca? Nie mówię tutaj akurat o mechanice - bo to fajna pasja która może "jarać", ale o innych aspektach.

Z innej strony jednak twoje hormony dopiero się "budzą" i za rok, dwa, trzy będzie burza kiedy dopiero będziesz miała kocioł w głowie ;) . Nie wiem skąd jesteś (choć pora roku nie ta :/ ), ale jak będą jakieś zloty w okolicy to się wybierz, mechanika i motoryzacja to głównie męski świat, więc może się przestawisz ;)

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...