Skocz do zawartości
Forum

Czy to normalne?


Gość Lillien

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie czuje, wszystko analizuje na chłodno. Nie mam przyjaciół, a rodzina mogła by dla mnie nie istnieć. Mam tak od urodzenia, pochodzę z normalnej kochającej rodzinny, poprostu nie potrafię czuć. Normalnie gram, życie jest dla mnie jak przedstawienie w którym poprostu odgrywam rolę po to by dojść do celu. Mam swoje priorytety w przyszłości chce iść na studia architektoniczne, to dobrze płatny zawód poza tym moja rodzina to oddawana planuje.
Napisałam to dlatego, że chcę wiedzieć czy to normalne, nie zamierzam nic z tym robić jestem po prostu ciekawa .

Za błędy przepraszam, ale piszę na telefonie z auto korektą, więc mogą się zdarzyć błędy czy usunięte znaki interpunkcyjne

Odnośnik do komentarza

Lillien, objawy przez Ciebie opisane mogą świadczyć o zaburzeniach osobowości, jednak przez Internet nie da się postawić diagnozy. Nie wiem, jak nasilone są objawy, co dokładnie odczuwasz, jak wyglądają Twoje relacje z ludźmi, jak funkcjonujesz na co dzień. Możliwe, że Twoje zachowanie mieści się w szeroko rozumianej normie i nie ma mowy o żadnych nieprawidłowościach. Jeśli zależy Ci na rzetelnym rozpoznaniu, powinnaś udać się na wizytę do psychologa i wykonać testy osobowości. Wówczas można byłoby powiedzieć coś więcej. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Ciecierzyca

To nie jest normalne, że rodzina za Ciebie wybiera Tobie zawód. Myślisz, że po studiach będziesz miała pracę? Nie. Tak nie jest. Trzeba być kumatym i tyle. I bez studiów można dać radę. To chore, jak sztucznie żyjesz. Owszem, kierujesz się racjonalnością. Ale nie będziesz szczęśliwa zatracając swoje ja w imieniu jakiś tam niespełnionych ambicji rodziców.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...