Skocz do zawartości
Forum

Nieśmiałość u 17-latki


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat Wydaje mi sie, że jestem bardzo nieśmiała, niepewna siebie, w pewnym sensie aspołeczna. Dodatkowo zawsze, ale to zawsze robię się czerwona na twarzy nie chodzi tu tylko o moją cerę naczynkowa, ale zawstydzenie wszystkim. Wcześniej było to tylko czasami, a odkąd poszłam do gimnazjum cały czas ( nie zmieniłam szkoły, u mnie podstawówka i gimnazjum to ten sam budynek, ci sami nauczyciele). Nie mogę nawet porozmawiać z koleżankami w klasie, bo od razu bordowa twarz.

Odnośnik do komentarza

Nie martw się mam dokładnie to samo. I nie umiem sobie z tym poradzić. Gdy mam bardzo nerwowa sytuacje po prostu staram sie z calych sił myśleć pozytywnie. Czasami faktycznie jest ciężko. Chyba to już nasz charater i tego nie zmienimy.

Odnośnik do komentarza
Gość zapiekanka

kochana, sprobuj wszystko w zyciu brac na wesolo. i zaakceptuj to ze robisz sie czerwona - dopiero wtedy przestaniesz taka sie robic. pomysl sobie, ze nie ma co sie przejmowac, bo za pare lat wszyscy sie rozejda, zaloza rodziny, i nikt nie bedzie przejmowal sie Twoja zarumieniona twarza ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...