Skocz do zawartości
Forum

Jak sie z nim zaznajomić?


Gość Michalinka95000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michalinka95000

Jest taki chłopak. W moim wieku. Jest on kolega mojej koleżanki chłopaka. Znamy się już jakiś czas chociaż widzieliśmy się tylko 3 razy. Od razu nawiązała się rozmowa i polubilam go od samego początku. Mamy też dużo wspólnego. Problem tkwi w tym ze nie wiem jak do niego zagadać umówić się. Moja przyjsciolka nie jest już z tym chkopakiem, więc nie ma spotkać w większym gronie. Wiem że nie ma dziewczyny i wiem że uważa mnie za ładna. Z opowiadań znajomych wszyscy mówią że jest super facetem który też chciałby znalezc miłość i mówią " bierz się za niego" ale nie wiem jak.
Ale wydaje mi się ze napisanie do niego np na fb będzie głupie i ze sie wystraszy, bo jednak nie znamy się dobrze. Nigdy z nim nie rozmawiałam przez Internet tylko w rzeczywistosci. Co radzicie? Chciałabym się z nim spotkać, poznać go lepiej, nie od razu podrywac i odstraszyć.

Odnośnik do komentarza

Michalinka, teraz wiele młodych osób zaczyna znajomość przez Internet, FB itp. Dlaczego uważasz, że zagadanie do niego na FB byłoby złym pomysłem? Nie musisz od razu proponować randki. Po prostu luźno z nim porozmawiaj i zaproponuj spotkanie, spacer, kawę itp. Jak już uda Wam się pierwsze spotkanie, potem będzie łatwiej. Najtrudniejszy pierwszy krok ;) Trzymam kciuki za Waszą znajomość. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...