Skocz do zawartości
Forum

czemu jest smutek


Gość molto

Rekomendowane odpowiedzi

Bo pozwalasz sobie na to. Wszystko siedzi w twojej głowie, wszystko zależy od ciebie. Nie walczysz, nie próbujesz nic zmienić, uległaś.
Odstaw wszystko, co dołujące. Zmień muzykę na pogodną, rodzaj filmów, gier, a nawet nie oglądaj wiadomości, bo tam jest mnóstwo katastrof, przemocy.
A przede wszystkim, zajmij się jakimś sportem, rusz się, zmęcz się.
Dla ciebie dobra byłaby nauka tańca, jakaś rumba czy samba, bo sam typ muzyki już dodaje energii i poczucia radości.

Odnośnik do komentarza

moglabym zanudzac cala historia. ale powiem w skrocie - zawiodlam sie poraz drugi, tzn na kolejnej osobie. Poza tym od kilku dni w moim domu jest zla atmosfera, tata sie upija, ale to nie jest najgorsze, najbardziej uciazliwe jest to ze mama sie do niego czepia i naglasnia to. Czulam sie samotna. Tylko nauka. Tym mam zyc. Sama tego chcialam. Mam hobby, taniec klasyczny - jednak czasem nie mam sil trenowac, a konkretnie: w dni gdy tata pije.

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

Każdy kiedyś się na kimś zawiódł. Kogoś zawodzą często nawet cały czas. Każdy ma jakieś troski, zmartwienia. Jednak trzeba iść dalej, nie oglądać się za siebie i żyć własnym życiem. Ja też to przerabiałam. Też mam dziś mega doła, bo kolejna osoba, która chociaż trochę mi pomogła, nie chcę w końcu krytykować go za całokształt, ale ostatnio mocno mnie zawodzi a jutrzejszy dzień okaże się kulminacyjny. Tylko że ja nie chcę się poddawać i będę walczyć o swoje. Na tym polega życie. Jest ciężkie i trudne ale jak to nieraz wyczytuję w necie ,,nie ma takiej burzy po której nie ma słońca" i tego należy się trzymać.

Odnośnik do komentarza

A powinnaś właśnie wtedy wychodzić, tzn. gdy tata pije.
Po co masz siedzieć i przeżywać, patrzeć na pijaka. Idź, trenuj, oderwij się od smutnej rzeczywistości, zmobilizuj się.
To tata ma problemy, nie identyfikuj się z nim.
Rozstanie, zawód...tak to w życiu jest. Trzeba się pozbierać, iść dalej i wierzyć, że następnym razem spotkasz tego właściwego, kochanego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...