Skocz do zawartości
Forum

Zazdrość o chłopaka u 16-latki


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Chciałabym uzyskać rady co mam zrobić. Mam 16 lat jestem z chłopakiem już od dwóch lat, wiem, ze dla niektórych jesteśmy zbyt młodzi na miłość, ale my na prawdę sie kochamy.... Wyszliśmy z gimnazjum postanowiliśmy iść razem do klasy, wszystko fajnie, klasa liczy 36oaob z czego 3/4 dziewczyny,chyba jak każda jestem zazdrosna i to bardzo, nie raz sie o to kłócimy, obiecałam i na prawdę sie staram nie być tak chorobliwe zazdrosna lecz na próżno codziennie kłótnie przytłaczają nas, co zrobić?

Odnośnik do komentarza

Dlaczego jesteś zazdrosna o chłopaka? Czy kiedykolwiek zwiódł Twoje zaufanie? Zdradził Cię? Czy po prostu obawiasz się, że spodoba mu się inna dziewczyna - ładniejsza, bardziej przebojowa, towarzyska etc.? Warto zastanowić się, skąd wynika Twoja zazdrość, gdzie ma źródła, by nad tym popracować. Sama zazdrość bowiem w związku nie jest zła. Jest potrzebna, bo pokazuje, że nam zależy na partnerze. Istotne jest jednak, by zazdrość utrzymać we właściwych proporcjach, by nie przerodziła się w niszczycielską siłę. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...