Skocz do zawartości
Forum

Długotrwały smutek i stres


Rekomendowane odpowiedzi

Piszę ponieważ nie wiem czy wszystko że mną w porzadku .bardzo rzadko jestem szczęśliwa prawie codziennie płacze i szczerze nie znam powodu mojego smutku. Ostatnio zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy a słyszałam że może mieć to związek ze złym samopoczuciem. Wszyscy mówią że zachowuje się tak właśnie z tego powodu, . Tylko że ja od dziecka byłam smutna dodam jeszcze że cierpię na bezsenność, wszystkim się stresuje i czasem bez żadnej przyczyny mam taki atak paniki. Ja naprawdę chcę wiedzieć czy mój to moja choroba wpływa na moje samopoczucie czy może mam jakąś dodatkową chorobę

Odnośnik do komentarza

Witaj Beata36!

Drogą wirtualną nie da się postawić diagnozy. Powinnaś się skonsultować z dwoma specjalistami - endokrynologiem i lekarzem psychiatrą. Owszem, niedoczynność tarczycy może wpływać na Twój gorszy nastrój, ale z drugiej strony rozpoznanie tej choroby nie wyklucza, że cierpisz na depresję niezależnie od tego, czy miałabyś problemy z tarczycą, czy ich byś nie miała. Możliwe są dwa rozpoznania. Jeśli zależy Ci na rzetelnym rozpoznaniu, skonsultuj się z lekarzami i każdemu powiedz o swoich wątpliwościach i podejrzeniach. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...