Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem co robić.


Gość cama

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat i przede mną matura oraz wybór studiów.Interesuję się wieloma rzeczami,ale przede wszystkim medycyną,zagadnieniami związanymi z komórkami macierzystymi,neurologią.Myślę nad kierunkiem lekarskim,ponieważ uwielbiam pomagać ludziom,nauka nie sprawia mi problemu,ale kiedy myślę o tej medycynie to się boję na nią zdecydować,nie wiem dlaczego,ale po prostu się boję(może tego,że to będzie zły wybór i zmarnuję swój czas a może tego,że sobie nie poradzę,nie wiem).Rodzina zachęca mnie do studiowania tego kierunku.Pochodzę z nie za bardzo zamożnej rodziny i wszyscy pokładają we mnie nadzieję,że może to właśnie mi się uda coś osiągnąć i żyć na fajnym poziomie życia.Kocham moją rodzinę i bardzo chciałabym im pomóc,żeby mieli jak najlepiej.Zastanawiam się też nad innymi studiami związanymi bardziej z biologią eksperymentalną,pracą w laboratorium i w sumie nie wiem już sama co mam wybrać.Może mam błędne przekonanie,ale medycyna kojarzy mi się tylko i wyłącznie z leczeniem ludzi a nie z żadną pracą naukową.

Odnośnik do komentarza

cama, do matury jest jeszcze trochę czasu. Wierzę, że przez ten czas wyklaruje Ci się, co chciałabyś studiować, czy medycynę, czy jednak bardziej biologię eksperymentalną. Tak naprawdę oba kierunki są interesujące. Pamiętaj jednak, by wybierać zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, a nie pod czyjąkolwiek presją. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...