Skocz do zawartości
Forum

jak to zinterpretować


Gość oliwka 1111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość oliwka 1111

Jakiś czas temu poznałam faceta w klubie przystojny wpadł mi w oko jaźni tez tanczylismy rozmawialiśmy i poszliśmy się przejac chciał uprawiać seks ale odmówiłam takie mam zasady i znów go spotkałam w tym samym klubie rozmawialiśmy i on cały czas mi się przyglądał tym swoim spojrzeniem ja os niego reż oderwać wzroku nie mogę dać mu jakieś sygnały ze on mi się podoba Cxy czekać na jego krok

Odnośnik do komentarza

zenujace jest to troche..chlopak ktory na wstepie proponuje seks daje tym sygnal ze Cie wgl nie szanuje i traktuje jako kolejny worek do przelecenia. nie zmienisz sytuacji udajac niedostepna, bo po ilu spotkaniach mu dasz ? Normalna dziewczyna daje dopiero po kilku miesiacach conajmniej chyba ze jest to szalona milosc od pierwszego wejrzenia i slub po misiacu. lecz takie przypadki to rzadkosc.

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

A jakie to ma znaczenie, czy będziesz niedostępna, czy dostępna i tak będziesz prawdopodobnie jednorazówką.
Twój wybór. Przynajmniej się zabezpiecz, bo taki typ co w locie wyrywa laski to buk wie, co przenosi ale w przypadku pocałunków to nie wiem czym, może przez torebkę foliową, żebyś nie pisała za chwilę w sąsiednim dziale "Zdrowie"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...