Skocz do zawartości
Forum

Wahania nastroju


Gość 1234_5678

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
od dłuższego czasu zmagam się z bardzo uciążliwymi wahaniami nastroju. Możliwe ,że trwa to już nawet parę lat. Sprawa wygląda tak, że w jednej chwili wydaje mi się ,że jestem na dnie, że nic nie ma sensu, że jestem bezużyteczna i chce mi się płakać, często robię się też bardzo nerwowa a kolejnego dnia lub czasami nawet kilka godzin później, zaczynam czuć się rewelacyjnie, mam bardzo dobry humor i zapominam o problemie. Czasami ten dobry humor trwa nawet tygodniami i wtedy wydaje mi się ,że już wyszłam na prostą i nic mi nie jest a potem nagle znów uderza we mnie ten spadek nastroju i zaczynam się zastanawiać, co jest ze mną nie tak. Zupełnie nie wiem, co się ze mną dzieje. Czego objawem może być taki stan?

Odnośnik do komentarza

Witam!

Drogą wirtualną nie da się postawić diagnozy. Zmienność nastroju może świadczyć o wielu różnych problemach, np. może być to zwiastun choroby afektywnej dwubiegunowej, osobowości chwiejnej emocjonalnie albo po prostu jakiegoś kryzysu emocjonalnego. Jeśli zależy Ci na rzetelnej diagnozie, radziłabym osobiście skonsultować się z psychologiem albo psychiatrą. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...