Skocz do zawartości
Forum

jak sprawdzić czy chłopak mnie kocha


Gość njnjnjik

Rekomendowane odpowiedzi

njnjnjik, co prawda związek na odległość jest pewnym wyzwaniem, ale są pary, które funkcjonują w ten sposób i są szczęśliwe. Partner nie odpisuje cały dzień na Twoje sms-y, niepokoisz się, czy coś się stało - powiedz mu o tym, powiedz o swoich uczuciach i potrzebach. Nie testuj go, nie sprawdzaj, ale szczerze z nim porozmawiaj, bez pretensji i oskarżycielskiego tonu, na spokojnie. To na pewno pozwoli Wam wyjaśnić wiele spraw i wzmocni Waszą relację. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli zależałoby mu na Tobie, to chciałby się z tobą spotykać, zabiegałby o Ciebie.
Widocznie nie jesteś spełnieniem jego marzeń i nic z tym nie zrobisz.
Skoro z nim rozmawiałaś, pytałaś, a on daje wymijające odpowiedzi to prawdopodobnie nie chce Cię zranić i wywalić kawy na ławę mówiąc wprost, że go nie kręcisz i nie jest Tobą zainteresowany.
Być może należysz do takich osób, które nie rozumieją wysyłanych sygnałów i delikatnych sugestii.

Odnośnik do komentarza

~njn
No ja wiem, ale po co do mnie przyjeżdża? Po co do mnie pisze, z litości?

Już sam fakt, że mieszkacie daleko od siebie, a chłopak jest mało zaangażowany, powinien ostudzić Twój zapał.
Napisałaś, że on potrafi cały dzień nie odzywać się do Ciebie.
Nie zaprasza Cię do siebie, spytałaś go dlaczego?
Może skromnie mieszka i się wstydzi. Nie wiem jaka dzieli Was odległość, ale jeżeli Twój pobyt u niego nie wymaga noclegu, to nie widzę problemu, żeby spotkać się w jego miejscowości, poznać jego znajomych, niekoniecznie siedzieć w domu.
Myślę, że gdyby jednak zależało mu, gdyby myślał o Tobie, zwłaszcza, że dzieli Was odległość to krótki kontakt telefoniczny raz dziennie to nie przesada.
Czasem dziewczyny, wysyłają swoim chłopakom setki sms-ów dziennie i denerwują się, że oni nie odpisuję od razu, to już przegięcie w drugą stronę, ale brak jakiegokolwiek kontaktu, choćby krótkiego sms-a może niepokoić.
Nie dziwię się Twoim rozterkom, dziwię się jednak, że ciągniesz tę znajomość, która Cię nie satysfakcjonuje.
Czy zapytałaś go wprost o to co Cię niepokoi, czy on wie, że czujesz się zaniedbana i zdezorientowana?
Może warto mu to uświadomić, wspomnieć o swoich oczekiwaniach w spokojnej rozmowie.

Odnośnik do komentarza

~njn
Mówi że czasami potrzebuje samotności i to o niczym nie świdczy, dla mnie to dziwne

Potrzebuje samotności? Przecież ma ją na co dzień.
Jak często się spotykacie, w jakich okolicznościach się poznaliście?
~njnco Ty właściwie o nim wiesz, po za tym jak się nazywa.
Czy znasz jego adres, co robi na co dzień, gdzie pracuje, czy uczy się?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...