Skocz do zawartości
Forum

Orientacja


Gość elebsi

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie mam problem z zaufaniem i nawiazaniem blizszej relacji.Mysle,ze to przez niedostepnosc rodziców(pozornie wszystko było ok,okazywali mi "milosc"ale nie byli na mnie otwarci tak szczerze,nie czulam ich uczucia-maslo maslane,wiadomo o co chodzi) i wielokrotnie zranione uczucia .
Zauwazylam,ze strasznie pociagaja mnie osoby wrażliwe.
Takich jest malo, zastanawiam sie czy to zwykla sympatia czy cos wiecej. Dopuszczam mozliwosc zwiazku ale tylko z taka osoba. Nie ciagnie mnie tak normalnie do kobiet,a kiedy poznalam 2 wrazliwe bylam nimi strasznie zafascynowana.Zastanawiam sie czy to zwykla sympatia czy faktycznie mam przejawy innej orientacji /bi/ i to wyszlo akurat przy tych a nie innych osobach?

Odnośnik do komentarza

elebsi, możliwe, że "ciągnie Cię" do wrażliwych osób, jak je określiłaś, bo po prostu znajdujecie wspólny język i łatwo Wam się razem porozumieć. Stąd to zafascynowanie. Niekoniecznie musi to od razu świadczyć o Twojej orientacji homoseksualnej. Czy tej fascynacji towarzyszy podniecenie seksualne? Czy w ogóle wyobrażasz sobie siebie w sytuacji intymnej z dziewczyną? Ile masz lat? W wieku dorastania wiele osób ma wątpliwości dotyczące tożsamości płciowej - akurat nie byłabyś wyjątkiem w tej kwestii. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...