Skocz do zawartości
Forum

Stres, uczucie samotności i zaburzenia odżywiania


Gość KCODC

Rekomendowane odpowiedzi

Dosyć mam swojego życia, jestem bardzo zamknięta w sobie i zestresowana, nie potrafie usiedzieć w miejscu żeby się czymś nie bawić, denerwuje mnie wszystko, psychoterapia mi nie pomaga, rodzina mnie nie chce, nigdy nie mają czasu jak przyjdę w odwiedziny, nigdy nie zapraszają na nic, czuje się samotna, nie podoba mi się mój kierunek studiów, jem i żygam, nic inego nie mam, co z tego że moge zapisać się na różne kursy, przychodzę do domu głodna jak wilk, albo jak gdzieś jadę, ciągle jestem głodna, w obcym miejscu mam problem ze spaniem i wypróżnianiem się, spanie jeszcze nie nie przeszkadza bo można nie spać, ale gorzej z tym drugim bo jak, skoro brzuch boli, co ja mam robić, jak przestać się stresować innymi

Odnośnik do komentarza

KCODC, mam nadzieję, że psychoterapia, w której uczestniczysz, pomoże Ci. Pięć miesięcy to dużo i mało. Musisz być cierpliwa. Wierzę, że wsparcie psychoterapeuty da w końcu rezultaty. Nie zapominaj jednak, że samo "chodzenie" na terapię nie wystarczy, duże też zależy od Twojego zaangażowania, chęci do zmiany, do walki z bulimią, do przepracowania swoich problemów, od otwartości na współpracę z terapeutą. Pozdrawiam i trzymam za Ciebie kciuki!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...