Skocz do zawartości
Forum

Problemy z koncentracją i uczuciami


Gość anonimowyuser2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anonimowyuser2

witam potrzebuje pomocy bo mam straszny problem z koncentracja i zbyt bardzo wszystkim się przejmuje... np. w pracy zrobię cos źle i ktoś na mnie krzyknie to od razu czuje się jakby upokorzony i smutny chociaż to naprawdę drobna sprawa o której powinienem zapomnieć za 10 minut.. przez to wszystko tez mam problemy z orientacja w terenie... jadę po raz chyba 10 w jakieś miejsce i nie wiem gdzie skręcić.. albo była tez sytuacja ze rozstałem się z dziewczyna a nie byliśmy ze sobą długo bo tylko 2 miesiące to cały czas się tym przejmowałem a jak leżałem żeby zasnąć to mało o mało co się nie rozpłakałem wstyd się przyznać, wiem... strasznie uczuciowy jestem i to mój największy problem tez...
mam nadzieje ze mi tutaj ktoś cos poradzi

Odnośnik do komentarza
Gość anonimowyuser2

zapomniałem dopisać... zdarzają mi się dni w których jestem inny, normalny... wyluzowany cały czas i wszystko dobrze mi idzie i nie przejmuje się niczym prawie .... jestem wtedy towarzyski i nie gubię się jaj jeżdżę we własnych stronach...
chciałbym być taki zawsze

Odnośnik do komentarza

anonimowyuser2, trochę zbyt mało informacji, by cokolwiek Ci doradzić. Być może Twoja "wrażliwość", jak to ująłeś, wynika z niskiego poczucia własnej wartości, dlatego martwisz się nawet drobnymi sprawami, reagujesz silnie na krytykę, łatwo wpędzić Cię w zły nastrój, masz problemy z koncentracją (to może być skutek stresu i obaw, jak wypadniesz w oczach innych). Nie myślałeś, by skonsultować się z psychologiem? Drogą wirtualną nie da się niestety stwierdzić, co Ci dolega i czy rzeczywiście Twoje problemy mają charakter kliniczny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...