Skocz do zawartości
Forum

Nauka angielskiego w zamian za naukę gry w tenisa


Gość martynar

Rekomendowane odpowiedzi

~Kokardka87
studia anglojęzyczne w sensie anglistyka czy coś innego? Po za tym b2 to dość niski poziom

B2 daje duże możliwości. Chciałabym znać jeszcze z jeden język, np. niemiecki na takim poziomie, ale to nie takie hop siup!

Odnośnik do komentarza

~Kokardka87
B2 po studiach anglojęzycznych to moim zdaniem słabo.... Rozumiem c1 ale b2 to ludzie po kursach mają... Po za tym nadal nie napisałaś jaka to studia....

Bo Ty nie napisałaś , czy jesteś zainteresowana...ale po tych paru wiadomościach, wnioskuję, ze jednak nie i czekam na inne osoby:)

Odnośnik do komentarza

~Kokardka87
studia anglojęzyczne w sensie anglistyka czy coś innego? Po za tym b2 to dość niski poziom

ps. jeśli się na czymś nie znacie to nie wypowiadajcie się, żeby innymi nie kłaść do głowy błędnych informacji. B2 to poziom zaawansowany. Po nim już już tylko C1 i C2. Są to poziomy dla profesjonalistów. Niski poziom to poziom A1.
Żeby przejść od A1 do B2 potrzeba przeskoczyć 3 poziomy. Co najmniej 2 lata nauki INTENSYWNEJ. Certyfikat (dobrze zdany) na poziomie B2 jest już wystarczający dla poważnych pracodawców, jak i uczelni. Oczywiście nie namawiam do pozostania tylko na poziomie B2. Warto się uczyć. Ja sama mam w planach C1. Natomiast absolutnie nie mogę się zgodzić z tym, że B2 to poziom niski. Ja napisałam z taką znajomością poprawnie pracę magisterską na 5, która prawdopodobnie będzie opublikowana.

Odnośnik do komentarza

Nie ważne jakie studia i czy ma mgr czy profesora . Zadała proste pytanie i jeśli byłabym z okolic gdzie mieszkasz chętnie bym się zgodziła bo w tenisa chwile grałam a angielskiego nie umiem prawie nic .
Umie dziewczyna angielski to chce zaoferować , może komuś jest potrzebny i nie chce kasy tylko też się uczyć -sprawiedliwe .
A wy tu czy ma jakieś szkoły itp.

Odnośnik do komentarza

ona20
Nie ważne jakie studia i czy ma mgr czy profesora . Zadała proste pytanie i jeśli byłabym z okolic gdzie mieszkasz chętnie bym się zgodziła bo w tenisa chwile grałam a angielskiego nie umiem prawie nic .
Umie dziewczyna angielski to chce zaoferować , może komuś jest potrzebny i nie chce kasy tylko też się uczyć -sprawiedliwe .
A wy tu czy ma jakieś szkoły itp.

Hej,
no, szkoda, że nie jesteś z moich okolic (łodzkie) pewnie byśmy się dogadały:) Chyba muszę się zapisać jednak do szkoły tenisa, bo nawet probowałam już na inną wymianę, ale też ani widu ani słychu. Jakiś czas temu, tylko zgadałam się z dziewczyną, wyglądała już na przekonaną, ale później zaczęły się (jak sie później okazało chyba wymówki) po czym kontakt się urwał, zanim w ogóle zdążyłyśmy się spotkać i porozmawiać. Ja już wole, żeby ktoś jasno powiedział: nie, rozmyśliałam się.
Ale dzięki za tęodpowiedż, bo już traciłam wiarę:),
pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

ona20
Powodzenia :)

ps. jeszcze chciałam się zapytać, bo pisąlaś, ze trochę już grałaś. Jak to wygląda na początku? Czy trzeba mieć od razu specjlistyczne buty do tenisa, czy np. na początek mogą być adidasy (np. takie do biegania, które wyczyszczę, no bo rozumiecie, zainwestuje w buty a się okaże, ze to dla mnie np. za trudna rozrywka, nie jestem jakaś super wysportowana) to samo tyczy się rakiety- rozumiem, ze chyba można na początek wypożyczyć?? Jeśli nie znajdę nikogo chętnego, zamierzam zapisac się na zajęcia grupowe, może na początek parę lekcji z instruktorem indywidulanie, ale docelowo grupowe, bo po prostu tańsze. I tu drugie pytanie, czy ktoś może mi polecić jakąś szkołę?- może być Zgierz, Łódź.

Odnośnik do komentarza

Na początek mogą być buty do biegania , ale jesli zaczniesz grać to powiem Ci że musisz zainwestować w dobrej jakości buty które są przystosowane do tej gry (każdy sport ma swoje buty ) , rakiete tez mozesz wyporzyczyc na poczatku , jesli cie wciagnie to kup sobie dobrej jakosc ja mialam marki Wilson i Head , sa bardzo dobre , ale jak bedziesz w sklepie to sprzedawca pomoze ci dobrac odpowiednia rakiete do twojego wzrostu i oczekiwan.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...