Forum Ginekologia

Ból brzucha po posiłku i wzdęcia po cesarskim cięciu

~gretchen

~gretchen

2 lata tamu urodziłam przez cesarskie cięcie,3 miesiące później po tym jak coś zjadłam (szczególnie mleko i jego przetwory oraz jaja) zaczą boleć mnie brzuch i strasznie mnie wzdymało. to trwa do dnia dzisiejszego - po każdym posiłku strasznie boli mnie brzuch i powiększa się nawet ponad 20cm. na koniec dnia wyglądam jakbym była w 7 miesiącu ciąży. miałam robioną gastroskopie i retroskopie, żadne z tych badań nic nie wykazało. Z badań krwi wyszły nienajlepsze wyniki wątrobowe,dostałam leki i było lepiej przez jakis czas. Teraz niestety wszystko powróciło, nie wiem juz co robić gdzie się udać, mojemu lekarzowi skończyły się pomysły. bardzo prosze o rade. Małgorzata

~ewap

~ewap

Miałaś robiony posiew? Być może to zakażenie jakimiś bakteriami. Pozdrawiam

muszka19

muszka19

skoro nienajlepsze wyniki wątrobowe to na pewno to ma jakiś wpływ najlepiej jakbyś zrobiła USG bo to może być coś poważnego, skoro masz wzdęcia po posiłku może Ci coś pęknąć, a to bardzo niedobrze!!

18 muszka19 Kobieta, 22 lata, Katowice
karolinexxx

karolinexxx

do lekarza i na wszystkie mozliwe badania dotyczace brzucha bo to moze byc cos bardzo powaznego, to nie jest normalne, jesli masz problem z watroba a tego nie leczysz mozesz sobie zrobic trwala krzywde!!!

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 29 lat, Karolkowo