Skocz do zawartości
Forum

Seks bez zabezpieczenia przy Vibin Mini


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno skończyłam brać pierwsze opakowanie tabletek (vibin), na ostatnim pasku (białe tabletki placebo) kochałam sie z moim chłopakiem bez zabezpieczenia, do wytrysku nie doszło jednak boje sie ze pomimo brania tabletek plemniki zawarte w preejakulacie mogły mnie zapłodnić. Czy jest to możliwe? Dodam ze biorę tabletki raczej regularnie (nie przekraczam granicy 12godzin, najcześciej biorę z opóźnieniem najdłużej 1h), w czasie brania pierwszego opakowania wszystko przebiegało prawidłowo.

Odnośnik do komentarza

Cześć. Lekarzem nie jestem, ale moja dziewczyna też bierze tabletki Vibin Mini, ale od ponad roku. Jak dotąd wszystko jest w porządku. Na samym początku kontynuowaliśmy stosunek do samego końca. Potem moja dziewczyna niestety zaczęła dostawać irracjonalnego lęku na punkcie niechcianej ciąży, więc przeszliśmy na stosunek przerywany. Od dwóch miesięcy stosujemy też prezerwatywy, rezygnując ze stosunku przerywanego. Ostatnio niestety ja zacząłem wariować, i teraz to ja nie śpię po nocach ze strachu, irracjonalnego strachu. Myślę, że nie masz się czym martwić. Tabletki prawidłowo stosowane są bardzo skuteczne. Mają 99.7% skuteczności, ale niektórzy ginekolodzy twierdzą, że te 0.3% to te osoby, które nie stosowały się do zaleceń przy stosowaniu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...