Skocz do zawartości
Forum

Pierwszy raz pod wpływem alkoholu


Gość o...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat. Byłam na urodzinach kolezanki. Dużo wypilam. I nie pamiętam pewnych szczegółów. Kleil się do mnie kolega . Pytałam koleżanki czy gdzieś z nim byłam sama jedne mów ze tak drugie ze nie. A od urodzin mam objawy ciąży. Czy jest możliwość ze zapomniałam swojego pierwszego razu bo wypilam za dużo ?

Odnośnik do komentarza

Po imprezie pojechaliśmy do mnie. Był to nasz pierwszy raz. Zacząłem od włożenia palców. Skutek pękniecie błony dziewiczej. Dużo krwi. Założyłem prezerwatywę włożyłem 4-5 razy po czym partnerka poprosiła abyśmy to zakończyli bo ją to bardzo boli. Następnie odbyła się masturbacja skutek brak wytrysku po 20 minutach masturbacji. Mamy po 19 lat

Czy moja dziewczyna musi iść do ginekologa?
Czy brak wytrysku może być spowodowany alkoholem?

Najważniejsze żadnej ciąży nie może z tego być jeżeli miałem nawet do połowy założoną prezerwatywę ?

szystko działo się po alkoholu

Odnośnik do komentarza

No, ale to jest logiczne, że skoro nie było wytrysku ten jeden jedyny raz to był tu skutek alkoholu lub też po prostu stresu, ekscytacji. Ileż można to przeżywać??

Nie będzie żadnej ciąży, bo miałeś prezerwatywę, tak nawet do połowy założona chroni, tylko musisz uważać, żeby się całkiem nie zsunęła i co gorsza została w pochwie. Może kupiłeś za ciasne??

"Ciąży też nie będzie, to był pierwszy raz"- myślisz, że po pierwszy, razie nie da się zajść w ciążę? Ojjjj tu się mylisz.

Jeżeli będziecie się kochać bez zabezpieczenia, to owszem preejakulat może zapłodnić, ale ryzyko jest wtedy znacznie mniejsze niż jakbyś doszedł w niej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...