Skocz do zawartości
Forum

Brązowe upławy i uczucie pieczenia w pochwie


Gość srs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moim problemem sa brązowe upławy, które z początku sa bardzo małe ale potem jest tego coraz wiecej, do tego pieczenie w pochwie i czasami doslownie lekkie pobolewanie brzucha. Kiedys juz mi sie takie cos zdarzalo i do tego malam bardzo nieregularne okresy. Ginekolog stwierdzila po badaniu ze jest wszystko w porzadku wtedy tylko zapisala mi tabletki antykoncepcyjne zeby uregulowac okres, i przy tym te brazowe plamienia ustaly, i po 8 miesiacach znow powrocily. Martwie sie o to, ze znow mam to samo co kiedys, oczywiscie zapisalam sie na wizyte, ale ona jest dopiero za miesiac. :( Wiec jak sadzicie dziewczyny czy moglabym zastosowac cos na o zeby ustalo do czasu wizyty u lekarza, badz zeby mnie przestalo tez piec w pochwie. Jak myslicie moze to jakas infekcja grzybiczna? Lub cos innego? I czy jakbym zastosowala jakies globulki typu vagical to w razie czego nie zaszkodzi mi? Prosze pomozcie, bo juz nie daje rady. :(

Odnośnik do komentarza

Ja bym podejrzewała infekcję. Czy te upławy mają również nieprzyjemny zapach? Myślę, że to może to być infekcja bakteryjna, przy grzybiczej upławy wyglądają trochę inaczej, ale może jednak to to. Wiesz co, ja przez pół roku regularnie chodziłam do pewnej ginekolog. Ciągle miałam objawy takie jak swędzenie, czasami pojawiał się nieprzyjemny zapach wydzieliny i beżowy kolor. Ale ona uparcie twierdziła, że nic mi nie jest. W końcu poszłam do niej prywatnie. Wtedy zbadała mi pH, ogólnie, zrobiła to dokładniej. I co się okazało? Infekcja grzybiczo - bakteryjna. Także, może dobrze by też było zmienić ginekologa. Musisz pójść do lekarza. Do czasu wizyty mogłabyś kupić sobie np. globulki z kwasem mlekowym, np. Invag i krem clotrimazolum. Ten krem jest na infekcję grzybiczą

Odnośnik do komentarza

Uplawy te raczej maja zapach bardziej podobny do zapachu krwi natomiast teraz po zastanowieniu sie zanim te uplawy wystapia to z 2 dni przed pojawiaja sie u mnie zolte uplawy o intensywnxm zapachu podobnym do ryb. A do ginekologa zapisalam sie do innego niz ja chodze bo moja miala dluzszy termin wiec ide do lekarza z polecenia moze on cos zadziala. Dziwne jest tez to ze 8 miesiecy temu lekarz gin. Jak zapisala mi tabl. Anty. To uplawy ustapily do tego czasu. Jakby to byla infekcja to by chyba powracalo od razu a nie po takim czasie. :/ moze faktycznie sprobuje brac ten invag do czasu wizyty aczkolwiek zdazylam wziac invag i teraz niewiem czy moge zmienic na ten invag. :/ obecni moje uplawy trwaja nadal juz 4 dzien i niby wydaje sie ze sie zmniejszaja lecz nie duzo mniej. Pieczenie tez ustepuje ale wciaz czasem sie pojawia. :(

Odnośnik do komentarza

Rybi zapach występuje przy infekcji bakteryjnej. Ciężko powiedzieć dlaczego pojawia się też tak krew i czemu przez 8 miesięcy był spokój. Ale krew raczej może mieć powiązanie z infekcją. Objawy infekcji mogą zanikać, ale to nie znaczy, że samo się wyleczy czy coś. Dobrze, że idziesz do innego ginekologa, może dowiesz się czegoś nowego. Mogłabyć też zrobić posiew, wtedy miałabyś pewność czy to infekcja i o jakim charakterze

Odnośnik do komentarza
Gość MiksturaŻycia

Wiesz tak przeczytałam Twoje objawy i infekcja infekcją, ale! Infekcję wskazuje zapach upławów, ale plamienia raczej są sygnałem czegoś innego.. Wiesz, mi ktoś polecił żebym łykała diosminę
, tak ten preparat na naczynka na nogach :) i to dobry sposób jest, ale na chwilę i nie rozwiązuje problemu. Czy robiłaś inne badania nie powiązane z ginekologią? Np. hormony, tsh? Przy chorobach tarczycy są tez problemy. Spróbuj brac Lacibos femina i vagical np. mnie pomaga na pieczenie. Albo calendulin. Widzisz mnie nic nie piecze ale mam te plamienia. Fakt mam chorą tarczyce, ale poziom hormonów uregulowany więc nie powinnam mieć problemów i myślę, że sie dzieje coś niedobrego..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...