Skocz do zawartości
Forum

Puste jajo płodowe a bardzo wczesna ciąża


Gość an...20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!
Jestem w ciaży bardzo wczesnej wczoraj tzn.18.10.2012 byłam na uzg lekarz mi powiedział , że jest puste jajao płodowe 2cm bez zarodka mam przyjść za tydz jak nic nie bedzie to od razu do szpitala na usuniecie. Troche mnie to martwi czy aby nie za wcześnie na taką decyzje , gdyż ostatnią @ miałam 25.08.2012 . Jako że juz troszke staram sie o dziecko miałam monitorowanie cyklu i owulacja wystapiła 8.09.2012 . Pierwsze usg miałam robione bardzo wcześnie i nie było nic widać lekarz nastraszył mnie , że może być poza maciczna i kazał przyjść za 2 tyg. 3.10.2012 stwierdził , że wszystko ok i wszystko sie ladnie zagnieździło wielkość 2 mm. Po 2 tyg. kolejne usg czyli 18.10.2012 i stwierdzil że jest bardzo źle bo nic nie widać tzn puste jajo. Dodam jeszcze , że zawsze miałam nielegularne @ co 31-35 dni. Prosze o porade bo boje się , że usune ciążę zbyt wcześnie a może są jeszcze jkaieś szanse .

Odnośnik do komentarza

Witam!
Po pierwsze proszę pamiętać, że zaufanie do lekarza położnika jest absolutnie najważniejsze w relacji lekarz-pacjentka. Jeśli zatem nie ufa Pani swojemu lekarzowi być może warto go zmienić na kogoś, w stosunku do kogo nie będzie miała Pani wątpliwości. Po drugie niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej precyzyjnie odpowiedzieć na Pani pytanie. Nie mam bowiem możliwości analizy wyników Pani badań (laboratoryjnych i obrazowych). Proszę porozmawiać o swoich wątpliwościach z lekarzem. Dla pewności i spokoju wewnętrznego sugeruję Pani także wizytę u innego lekarza ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Hej ja poronilam w10tyg bardzo chcialam dziecko no nie stety okazalo sie podczas kontroli puste jajo plodowe kiedy wrocilam od lekarza zaczely sie bole jak bym rodzila i po wszystki krwienie bylo 16 dni i ustalo
Jestem zagranica i lekarze sa drodzy tutaj i niekompletni wykonuja usg przez brzuch i tak wyglada wizyta
Mam pytanie jak obliczyc cykl
Czy kolejna ciaza tez moze sie okazac pusta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...