Skocz do zawartości
Forum

Pozytywny wynik testu ciążowego po łyżeczkowaniu


Gość agi

Rekomendowane odpowiedzi

28.07.2011 miałam zabieg łyżeczkowania po poronieniu(6tc),
26.08.2011 Późno wieczorem seks bez zabezpieczenia, 01.09.2011 po południu zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Od zabiegu nie miałam jeszcze okresu. Czy hcg mogło być podwyższone po poronieniu czy to ciąża?

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście nie za bardzo mam zaufanie do testów płytkowych, a już na pewno nie tych, co tak szybko niby wykrywają. Jak bym miała się na test płytkowy powoływac to kupiłabym co najmniej trzy i każdy z innej firmy. Beta jest pewniejsza. Na pewno po poronieniu masz rozregulowane hormony, ale w sumie jak już minął miesiąc to możesz odzyskiwac płodność, także w tej chwili to na dwoje babka wróżyła. Jak beta wyjdzie dodatnia to tez jeszcze niekoniecznie musi oznaczać ciążę, bo może jeszcze nie zdążyły sie te hormony obniżyć po ostatniej ciąży, chociaz powinny, ale każdy organizm jest inny... Tak czy inaczej ostatecznie wszystko będzie musiał zweryfikowac lekarz.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Poziom betaHCG powinien opaść już po 3-4 tygodniach. Podwyższony poziom może świadczyć o kolejnej ciąży, tym bardziej że powoli zbliżał się czas w którym powinna wystąpić pierwsza miesiączką. Pamiętaj, że zanim pojawi się pierwsze krwawienie pojawia się pierwsza owulacja, która może zakończyć się kolejną ciążą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...