Skocz do zawartości
Forum

Ocieranie się narządami płciowymi a ciąża


Gość mmff

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 2 tygodnie temu ocieraliśmy się narządami z chłopakiem. Nie doszło do wytrysku. Miałam wtedy dni płodne. Dostałam okres-jednak 2 dni za wcześnie. Nie było dużego krwawienia. Przytyłam 3kg. Jestem senna ciągle, często oddaję mocz. Czy możliwe, że jestem w ciąży?Bardzo proszę o mądrą i przemyślaną odpowiedź, gdyż bardzo się denerwuję.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że sama nie przemyślałaś swojego zachowania... Jeśli choć odrobina spermy znalazła się w pochwie, przeniesiona na palcach lub w inny sposób to masz szanse na ciążę. Tamto krwawienie mogło być implantacyjnym, skoro było słabsze niż miesiączka. Wykonaj test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Witam bardzo się boje się i martwię ze moja dziewczyna mogła zajść w ciąże.Przed jej przyjściem masturbowałem się wszystko umyłem i sie zesikałem kilka godzin wcześniej, następnie poszedłem spać i mnie obudziła jak przyszła zaczelliśmy sie całować, byliśmy nago i pocieraliśmy sie narządami nie wkładałem do pochwy ani nie było wtedy wytrysku proszę o odpowiedz nie mogę przestać o tym myśleć...

Odnośnik do komentarza

Witam, Mam troche dziwne pytanie. Miałem stosunek z młodszym partnerem, po stosunku partner zdjął prezerwatywę i położył się na mnie go penis tarł się o pochwe, był jeszcze w pełnym wzwodzie . Czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przez tarcie po wytrysku? Czy przeźroczysta nasienia jest plodna? czy to cos innego mial? czy to niebylo nasienie bo nie bylo biale a nie opadu wzwodu po wytrysku? Dodam ze juz mam dwoje wzroslych dzieci, i nie chcę byc w ciąży

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...