Skocz do zawartości
Forum

Stosunek w dni niepłodne a ryzyko ciąży


Gość IlonKa12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość IlonKa12

Dzień dobry. Piszę z taki zapytaniem, ponieważ trochę męczy mnie ta sytuacja, a mianowicie kochałam się ze swoim chłopakiem (12.03). Cykle mam regularne 18 każdego miesiąca. Kochaliśmy się bez zabezpieczenia. Partner nie skończył „we mnie” tylko na zewnątrz. Taka sama sytuacja wydarzyła się tydzień później (19.03). Okres powinnam dostać 18.03 a do tej pory jeszcze go nie mam. Robiłam test ciążowy (20.03) i wynik wyszedł negatywny. Nie wiem czy powinnam powtórzyć test czy poczekać jeszcze i udać się do ginekologa? Czy jest jakieś prawdopodobieństwo ze jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

~ArturXray
Witam moja dziewczyna chce bez gumki i mam skończyć w środku czy to bezpieczne ? a ma dni nie płodne

Witam!
Jeśli nie chcą Państwo mieć dziecka, sugeruję odstąpić od tego pomysłu. Ryzyko zajścia w ciążę w takim przypadku jest bowiem dość wysokie (pomimo teoretycznie dni niepłodnych). Proszę jednak pamiętać, że oprócz metod barierowych istnieją także inne środki zabezpieczające, które mogą być stosowane zamiast prezerwatyw - proszę porozmawiać o tym z partnerką.

Odnośnik do komentarza
Gość justyśka11111

to były twoje dni niepłodne, szanse zawsze jakieś są, teoretycznie nie powinnaś zajść w ciąże. Twoje dni płodne przypadają od 10 do 16 wtedy są największe szanse na poczęcie. Jeśli jednak nie chcesz być w ciąży a obawiasz się ze mogłaś zajść proponuje zrobić test po 14 dniach od stosunku. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...