Skocz do zawartości
Forum

Czy doszło do zapłodnienia?


Rekomendowane odpowiedzi

Cztery dni temu zaczęłam kolejne opakowanie tabletek antykoncepcyjnych wczoraj pominęłam jedna tabletkę a dzisiaj współżyłam z chłopakiem ktory skończył cześciowo we mnie a o tym ze zapomniałam wziasc tabletki przypomnialam sobie dopiero po stosunku. Co powinnam zrobic? Kontynuować branie tabletkę? Czy jest duże prawdopodobieństwo ze zaszłam w ciąże?

Odnośnik do komentarza

Witam 22czerwca robiłam test ciążowy i T bardzo słabo widoczne a C widoczna grubą kreską. Miałam zmiany nastroju .zwiększony apetyt, a 27czerwca dostała nagłe krwawienie. Czy to może oznaczać,że poroniła,czy mam okres bo już sama niewiem

Odnośnik do komentarza

Witam, uprawialiśmy stosunek przerywany w przedostatni dzień krwawienia miesiączkowego, które zaczęło się 1 lipca a stosunek był z 7 na 8 lipca. Mój cykl trwa około 30 dni. Boję się, że zaszłam w ciąże.. Nie mam jakiś szczególnych objawów, oprócz lekko bolesnych piesi i niebieskich żyłek na nich. Zwykle piersi bolą mnie przed okresem, lecz nigdy nie zauważyłam tych żyłek, choć muszę się przyznać, że nie przyglądałam się im nigdy. Martwi mnie też brak śluzu. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość nie czekaj

Krzysiowaa, tu trzeba natychmiast do ginekologa, najlepiej na ostry dyżur. To może być błaha rzecz, ale też może być poronienie i dobrze o tym wiesz. Z drugiej strony, organizm często sam eliminuje zarodki niezdolne do życia/wadliwe w ten sposób, więc nawet jeśli to poronienie, to nie dramatyzuj. Mojej przyjaciółce zdarzyło się to kilka razy, tragizowała, a dziś jest matką paroletniej córki.
Po prostu szybko do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Wtam. w 25 dniu mojego cyklu który trwa zazwyczanj 28-33 dni kochalam sie z chlopakiem i pekla nam prezerwatywa, dodatkowo w tym miesiącu lekarz przepisał mi antybiotyki na cere które są bardzo mocne, dzis jest 29 dzien mam biały sluz wewnątrz a okresu brak.... ((?

Odnośnik do komentarza

Witam, razem z moim chłopakiem uprawialiśmy petting. Był to 11 dzień mojego cyklu. Podczas pieszczot członek mojego chłopaka niechcący dotknął moich warg sromowych(bez zabezpieczenia), był wilgotny od preejakulatu. Po pieszczotach umyłam i wytarłam mój narząd płciowy. Jakie jest ryzyko zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza

Witam, dnia 15.07 odbyłam stosunek, dnia 20.07(bez wytrysku) zwymiotowałam 6. tabletkę (yas***)godzine po przyjęciu, nie wziełam nowej. Dnia 22.07 odbyłam stosunek(bez wytrysku) i 24.07. Teraz 100h po stosunku zażyłam EllaOne. Tabletki biore 3lata. Jakie jest prawdobobieństwo zajścia w ciąże? Mam normalnie przyjmować kolejne tabletki z opakowania?

Odnośnik do komentarza

Proszę doradźcie mi co może mi dolegać. Mam 28 lat. W sierpniu zamiast zwykłej miesiączki miałam tylko przez pół dnia plamienie. Ponadto częściej korzystam z WC (ucisk na pęcherz) i mam zaparcia oraz boli mnie podbrzusze od ok. 3 tygodni. Robiłam test ciążowy ale wyszedł ujemny. Co to może być i do jakiego lekarza udać się po pomoc?

Odnośnik do komentarza

Witam. Otóż tak. Byłam w ostatnim miesiącu na wakacjach w Hiszpanii. Przed wyjazdem miałam miesiączke, jednak podczas pobytu na wakacjach znów dostałam miesiączki. Pod koniec miesiączki uprawiałam sex z chłopakiem, co prawda bez zabezpieczenia ale chłopak nie wytrysnął we mnie. Teraz po powrocie spóźnia mi się okres. Co może być przyczyną.? Czy mogę być w ciąży.?

Odnośnik do komentarza

Witam,od kilku miesięcy choruje na zaburzenia odżywiania tp bulimia, biorę środki przeczyczajace,wymiotuje.24.08 zaczęłam pracę i nogi mam całe w siniakach nawet bez uderzenia,kilka dni temu strasznie bolaly mnie piersi,wypadają włosy i miewam bóle miesiączkowe a miesiączkę miałam 05.08i doszło do zbliżenia bez zabezpieczeń.Mam nieregularne miesiączki,więc nie wiem czy jest ryzyko ciąży,czy to PMS? Czy to jest powiązane?Nie byłam u lekarza,jedyna osoba która wie o zaburzeniu jest mój narzeczony.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,czy istnieje duże ryzyko,że przy zdejmowaniu prezerwatywy przez mojego partnera plemniki mogły przenieść się na jego palce? Chwilę potem przeszliśmy do pettingu,i zastanawia mnie czy mógł on wprowadzić plemniki podczas tzw.palcówki. A zatem czy istnieje jakiekolwiek ryzyko zapłodnienia i ciąży?Dodam,ze bylo to w dni niepłodne.Prosze o porade.

Odnośnik do komentarza

witam... potrzebuje porady. kochałam się z moim facetem 15,20 i 23 z zabezpieczeniem dodatkowo nie doszedł we mnie. okres powinnam dostać 25 a do dziś nic nie ma. wczoraj czyli 28 zrobiłam test, wynik wyszedł negatywny. . Dodam że miałam w tym miesiącu zapalenie dróg moczowych i uzyłam 4 razy maści clotrimazolum i jakieś tabletki na czeste oddawanie moczu. Mało tego moja bratowa jest w ciazy i ja mam być chrzestną ma termin na marca. jest mozliwe ze przez to wszystko mi sie spoznia okres?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...