Skocz do zawartości
Forum

Pozytywne testy ciążowe a brak ciąży na usg


Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam w Holandii, nie za bardzo ufam tutejszym lekarza stad moje pytania i watpliwosci. Mianowicie kilka dni temu zrobilam 4 testy ciazowe, wszystkie wyszly pozytywne. Bylam dzisiaj u pani ginekolog. Ciazy jeszcze nie potwierdzila, twierdzi ze na USG jeszcze nic nie widac bo moze byc to ciaza za wczesna do wykrycia przy USG? Czy to mozliwe? Dodatkowo oprocz USG nie przeprowadzila zadnego innego badania oprocz masy pytan zwiazanych ze mna i rodzina. Liczylam na to ze czegos sie dowiem, ale niestety sie zawiodlam. Dodam ze przypuszczalam ze moze byc to juz okolo 6 tydzien ewentualnie 5. Zadnych objawow ciazy nie stwierdzilam. Mialam tylko pewien czas temu problem okolo 4 tygodnie temu, utrzymywal on sie przez ponad 2 tygodnie - problem polegal na tym ze czulam bol przy stosunku, do tego stopnia ze kazda proba nie tyle penetracji co wprowadzenia czlonka bardzo bolala, tak jakbym spuchla od srodka, partner tez odczuwal wyrazna roznice. Raz przy probie nawet delikatnie plamilam. Co to znaczy? i czy jestem w tej ciazy czy nie? Kolejna wizyta za 2 tygodnie a ja umieram z ciekawosci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...