Skocz do zawartości
Forum

Przeziębienie w ciąży


Gość Weelly

Rekomendowane odpowiedzi

Jak leczyć się w czasie ciąży? Przeziębiłam się, boli mnie gardło i mam katar zatokowy ( odwieczny problem, ale byłam u tylu lekarzy że już nic mi się nie chce z tym robić) nie mam gorączki, nos drożny, katar spływa po gardle. Co tu robić? Jak na razie biorę tylko do nosa sól fizjologiczną, ewentualnie sól morską co by nos przepłukać....

Odnośnik do komentarza

Medycyna naturalna pozostaje. Na katar inhalacje z ziółek a na gól gardła może jakieś delikatne tabletki do ssania na bazie ziół, herbata z miodem. Jak nie byłam w ciąży też się przeziębiłam i lekarz mi powiedział że najlepiej by było po prostu to chorubsko wyleżeć.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jestem w 12 tygodniu ciąży i niestety przeziębiłam się mam katar i ból gardła boje się brać leki aby nie zaszkodzić mojemu maleństwu do lekarza będę mogła dostać się dopiero w poniedziałek a przez ten czas mam nie spać bo przeziębienie nie daje mi spokoju poprosiłam teściową aby mi kupiła coś na przeziębienie jakieś leki oczywiście nie poinformowała o tym że potrzebuje leków dla osoby w ciąży i kupiła otrivin menthol na katar i strepsils z miodem i cytryna, czy te leki nie zaszkodzą bąblowi?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...