Skocz do zawartości
Forum

Natrętne myśli, odrealnienie i fobia społeczna


Gość QWeqwe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 15 lat i niedawno dowiedziałam się, że mając 7 lat byłam świadkiem okropieństwa, które wztrząsnęło moją psychiką przez co zachorowałam na schizofrenie. Wydaje mi się, że lekarz wydał zła opinie bo pamiętam, że jedyne co mnie męczyło to nerwica natręctw często musiałam robić coś po kilkanaście razy, ale jako dziecko myślałam, że to normalne i nie byłam niczego świadomo i nic ani nic nie widziałam, czego inni nie. Teraz mając 15 lat odkąd zaczełam myślec ciągle o chorobach psychicznych i rzeczach których żadna osoba moim wieku nie myśli zaczęły męczyc mnie natrętne myśli, uczucie odrealnienia i fobia społeczna. Każdy mi powtarza, że jestem bardzo inteligentna dojrzała jak na swój wiek i mądra, bo zawsze mówie ciekawie z sensem i wszystko potrafie logicznie wytłumaczyć, a teraz zastanawiam sie czy to jest po prostu to, że jestem inteligentna czy może jestem tak na prawde chora i te myśli o życiu i o wszystkim to choroba która nie daje mi żyć. Ja zawsze mysle o różnych rzeczach na każde tematy i później chce jeszcze więcej i więcej, aż w końcu nie wiem co mam o tym myśleć i co wierzyć jak tyle zdań na ten temat. Boję się, że przez takie coś moge zachorowac o ile już nie jestem chora. Nie wiem co mam robić i czuje sie źle powinnam o tym nie myśleć o tych wszystkich rzeczach, ale to wszystko tak mnie interesuje, że nie mogę się powstrzymać. Czy ja rzeczywiście moge mieć nawroty choroby jesli rzeczywiście to była schizofrenia czy po prostu za duzo mysle o rzeczach których nie powinnam? Dodam jeszcze, że dopóki nie myślałam o tym i sie niczym nie interesowałam było ze mna wszystko dobrze i nic mnie nie męczyło byłam całkowicie normalna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...