Skocz do zawartości
Forum

Brak odczuwania uczuć


Gość marzena3003

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marzena3003

Boje się mówić o swoim problemie, bo nawet nie wiem czy to problem. Mam wrażenie, że nie mam uczuć. Staram się być radosną, miłą osobą. Służyć każdemu z pomocą, ale to nie sprawia mi satysfakcji. Osiągniecie celu nie cieszy mnie tak jak bym chciała. Spotkanie z przyjaciółmi nie sprawia mi radości. Robię to, bo tak trzeba. Często mam tak, że widuję kogoś i mi się podoba, fascynuje mnie, ale gdy już go poznam nie sprawia mi to radości. Jest mi to obojętne. Spotykam się z chłopakiem, który mi się podoba. Jest moim ideałem mężczyzny, ale nic nie czuje. Mam wrażenie, że nie mam uczuć. Jak to zmienić?

Odnośnik do komentarza

a co lubisz robić? robisz to co teoretycznie powinnaś, czyli rzeczy, których chcą inni, społeczeństwo, Twoi znajomi itp.

a czego CHCESZ TY?

bo to wygląda trochę jakbyś nie miała własnego zdania, może trochę niskie poczucie własnej wartości i tak naprawdę robiła to wszystko, nie dla siebie, ale dla innych, spełniała ich oczekiwania. ..."powinnam być wesoła, mieć chłopaka, pomagać innym, być jeszcze bardziej zaje***ta". zacznij żyć dla siebie, nie dla innych. niech to oni spełniają Twoje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...