Skocz do zawartości
Forum

Zakochany przyjaciel zerwał kontakt


Gość milenka2134

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli polubił twój post na facebooku to zprubój mu zaproponować związek na facebooku przez naciśnięcia butonu"użytkownik jest z wiązku z ...." może przyjmie twoją oferte.
A i nie zapomnijcie prostować mamany na drzewie facebookowcy...hahahaha

Odnośnik do komentarza

A Ty zakochałaś się w nim?
Może po prostu napisz do niego i zapytaj o co mu chodzi?
Przypuszczam, że czeka na Twoją reakcję.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

sorka, ale jeżeli nic nie zrobiłaś by zerwał kontakt i zerwał to sobie daj spokój jakoś w to zakochanie nie wierzę z jego strony. Ja musiałem zerwać tak kontakt z dziewczyną ale dlatego bo nawet nie było o czym z nią gadać jak się spotkaliśmy by conieco powyjasniać po prostu podeptał moje uczucia więc sobie poszedłem po paru minutach życząc jej by znalazła szczęście w życiu. Jednak jeżeli nic takiego nie zrobiłaś i sama wyznałaś miłość a on ma cię w głębokim poważaniu, to po prostu nie kochał.

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł_ostroleka

Już ktoryś temat z kolei o tym, jak przyjaciel się zakochał. Ale w tym wypadku nie wiem, kto w kim się zakochał, bo pierwsza wypowiedź przeczy kolejnej. Dziwia się mi, że nie umiem zdobyć dziewczyny a mam przyjaciółkę, która na samym początku określiła zasady naszej znajomości. I jestem jej za to bardzo wdzięczny. Gdyby jej zabrakło to nie wiem, co bym zrobił... Nie mam więcej nikogo bliskiego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...