Skocz do zawartości
Forum

Usuwanie kataru odkurzaczem


Gość aniaoo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, mianowicie czy usuwanie katarku u malucha (dzidziusia) odkurzaczem a uściślając rurą na którą jest nałożona rozcięta gruszka (typowa do odsysania katarku u dzieci) jest bezpieczne? nie wydaję mi się to normalne a wręcz okropne! jak można odsysać niemowlakowi katar z tak okropną siłą wsysania jaką jest odkurzacz!? być może ja się nie znam...nie wiem...ale według mnie nie jest to normalne zwłaszcza że dziecko dostaje wtedy takiego ataku paniki na sam dzwięk odkurzacza i jeszcze matka wpychająca mu do noska "rurę od odkurzacza" Proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Nie robię sobie jaj. Poprostu mnie dręczy to, nie mam jeszcze swoich dzieci, jestem na etapie starań, a nie jednokrotnie widziałam jak ta kobieta w taki właśnie sposób usuwa swoim dzieciom katarek...dlatego nie wiedziałam czy to ja jestem nie normalna czy ta kobieta...ale widze ze Panie tez to uważają za totalną głupote...i nie pisałam tego dla zabawy...chciałam zapytać czy ktoś tak jeszcze robi..bo się pierwszy raz z tym spotkałam a w tej rodzinie uważają to za normalne.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

~aniaoo
Nie robię sobie jaj. Poprostu mnie dręczy to, nie mam jeszcze swoich dzieci, jestem na etapie starań, a nie jednokrotnie widziałam jak ta kobieta w taki właśnie sposób usuwa swoim dzieciom katarek...dlatego nie wiedziałam czy to ja jestem nie normalna czy ta kobieta...ale widze ze Panie tez to uważają za totalną głupote...i nie pisałam tego dla zabawy...chciałam zapytać czy ktoś tak jeszcze robi..bo się pierwszy raz z tym spotkałam a w tej rodzinie uważają to za normalne.

ciekawe gdzie to widziałaś....

Odnośnik do komentarza

Możesz między innymi sprawdzić jak to wygląda dokładnie jeśli chodzi o produkty Frida, bo z tego co wiem to właśnie mają oni takie różne propozycje dla niemowlaków, jakieś spraye do nosa, aspiratory czy coś na ząbkowanie więc może ta ich oferta będzie faktycznie takim dobrym wyborem, który pozwoli lepiej zadbać o maluszka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...