Skocz do zawartości
Forum

Badania krwi a leki na przeziębienie i alergię


Adamek21

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jest wtorek i jestem trochę przeziębiony. W piątek albo poniedziałek mam mieć badania krwi oraz moczu(MORF Z ROZMAZEM,CUKIER,CHOLESTEROL I FRAKCJE). Bardzo mi na tym zależy ponieważ chce się odpowiednio wyleczyć. Czy dane lekarstwa które przyjmuje mogą mieć wpływ na wyniki badań? Jeśli tak to ile odczekać lub co zrobić?

Lek na ból gardło Orofar Max
Witamina C Vitaminum C Teva 200mg
Aspiryna
Lekarstwa na alergie(jestem alergikiem) Flonindan,Amertil.

Już kiedyś zrobiłem badania i potem brałem żelazo i kwas foliowy. Żelazo skonczylo się w piątek 10 stycznia dlatego właśnie mialem odczekac tydzień ale kwas foliowy ciągle mam. Zażywać dalej czy odczekać parę dni?. Bardzo mi zależy dlatego byłbym wdzięczny za odpowiedzi :) Pozdrawiam ciepło

Odnośnik do komentarza

No na wszelki wypadek zrobię w poniedziałek te badania. W zasadzie czuje się całkiem spoko, kaszle od czasu do czasu i trochę katar mam ale minimalny. Być może przechodzi. Zrobię tak,że sobotę wezmę po raz ostatni leki tj aspiryna,witamina C i na gardło i kaszel a w niedzielę już jakieś tylko herbaty i mleko z miodem i czosnkiem itp. bede pił. Mam nadzieję,że wyniki badań nie zmienią się znacząco.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...