Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ania7876

Ból nóg i żylaki oraz pękające naczynka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ania7876

Witajcie mam od pewnego czasu problem. Bola mnie nogi i zaczynają wychodzić żylaki. Latem miałam popękane żyłki a teraz ... czy znacie jakies sposoby zeby temu zaradzic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lawendowa

na pękające naczynka możesz łykać rutinoskorbin bo on je wzmacnia. A na żylaki... szczerze to chyba nie ma dobrych sposób żeby ich uniknąć. Jak jesteś obciążona genetycznie to i tak je dostaniesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewela2731

No właśnie, czy żylaki trzeba jakoś leczyć albo likwidować? co może się stać, jeśli nic nie będę z nimi robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania108

Czesc. Jezeli masz sklonnosc do zylakow to ich calkowicie nie zatrzymasz. Aczkolwiek mozna je spowolnic lykac witaminy i wlaczyc w diete jedzenie na wzmocnienie zyl, regularne cwiczenia by krazenie w nogach bylo dobre. Na ostry bol w nogach pomaga spanie z poduszka pod nogami oraz masci. Polecam Lioton 1000 i diosminex ktore faktycznie przynosza ulge. Postaraj sie nie zakladac nogi na noge i klasc nogi wyzej zeby krew "splynela". Polecane jest rowniez picie siemia lnianego mielonego z rana.
Powodzenia,
Ania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...