Skocz do zawartości
Forum

Jak często badać piersi?


Gość magda57

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kontara

Z wiekiem coraz częściej. Jeśli już nastał ten moment, w którym powinniście zrobić badanie, a słyszycie gdzieś termin za 3 miesiące, to nie czekajcie, tylko zróbcie to prywatnie. Przecież w przypadku problemów liczy się każdy tydzień - im szybciej zostanie wykryty, tym lepiej. W Multimedzie zazwyczaj mam termin w ciągu kilku dni. Przypomną o terminie, zadzwonią, dopilnują wszystkiego, a na miejscu można sobie zrobić konsultację. I tak to powinno wyglądać. 

Odnośnik do komentarza

Ja akurat jestem w takim wieku, że nie muszę systematycznie badać piersi, ale miałam już zalecenia od lekarza co do szybkiej wizyty i udało się to załatwić szybko, tylko że prywatnie, we wspomnianym już tutaj Multimedzie. U mnie sytuacja była trudna, podejrzewania poważne, ale obeszło się na strachu. Wszystko zostało załatwione zgodnie z moimi oczekiwaniami, pierwszy raz widziałam tak wypasiony sprzęt. Multimed jest w Warszawie, ale mają też przychodnie w innych miastach. I tam się naprawdę rzetelnie podchodzi do opieki nad pacjentem. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...