Skocz do zawartości
Forum

Nawrót depresji bez powodu


Gość nieważneeekto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martita89

owszem jest to możliwe - na taki stan rzeczy mogą wpływać hormony .

Lub

Może wydarzyło się coś ost co Twoim zdaniem nie ma powodu , aby się przejmować - lecz podświadomość odczuwa to inaczej ..

Niektórym Kobietą zdarza się miewać obniżony nastrój przed okresem .

Leczyłaś się w przeszłości na depresję? Czy często zdarza Ci się mieć obniżony nastrój bez konkretnej przyczyny?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Martita89

Może , to nawrót epizodu depresyjnego , a zarazem koniec remisji - warto wybrać się na rozmowę do specjalisty .

Mimo remisji przyjmujesz stabilizator nastroju ?

Może również , trzeba pomyśleć o zmianie lub wdrożeniu leków.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

moim zdaniem może,
Tak jak pisze Martita to może być wina zaburzeń hormonalnych, może też być coś co CI przypomniało o jakimś wydarzeniu które miało na ciebie duży wpływ..... może coś ostatnio wzbudziło w Tobie jakieś skrajne emocje?

Odnośnik do komentarza
Gość nieważnektoooo

Jako stabilizator nastroju brałam lamitrin 200mg , ostatnio pozwoliłam sobie go odstawić . hmm wyczytałam kiedyś na jakimś forum , że kiedy stan remisji utrzymuje się dłużej niż 5miesięcy , to nie trzeba brać stabilizatora.
Chyba jednak to był błąd :(
Boję się że może to nawrót , wizytę do psychiatry mam zaplanowaną dopiero w nastepnym tygodniu lecz mój stan z dnia na dzień się pogarsza :(
Nie chcem znów przechodzić przez , to piekło :(
Najgorsze jest właśnie to że w ostatnim czasie nic negatywnego nie wydarzyło się co mogło by być tego przyczyną. Mam jednak nadzieję , że to wina hormonów bo za tydzień okres .

Odnośnik do komentarza

Nie należy odstawiać leków na własną rękę - taką decyzję jedynie może podjąć lekarz - tym bardziej , że w Twojej chorobie stabilizator nastroju , to podstawa.

Możliwe , że to wina hormonów - nie można tracić nadziei .

Dawno odstawiłaś ten stabilizator?

Myślę , że i hormony i brak stabilizatora wpływają na Twoje samopoczucie. Całe szczęście , że masz już zaplanowaną wizytę u psychiatry - on będzie wiedział lepiej co odpowiada za taką , a nie inna kolej rzeczy.

Bądź dobrej myśli , a do czasu wizyty warto zażywać kwasy omega - one również dobrze wpływają na receptory w mózgu i często są stosowane pomocniczo u osób z CHAD .
Bo nie było by chyba rozsądną rzeczą samodzielnie znów brać lamitrin - lepiej poczekać do wizyty u specjalisty.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...