Skocz do zawartości
Forum

Bóle podbrzusza, nieregularny i obfity okres oraz biegunka


Gość zrozpaczonapoz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zrozpaczonapoz

Problem mój polega na tym,że cierpię na chroniczne bóle w obrębie podbrzusza, cały czas dyskomfort czuję... Miesiączki mam bardzo bolesne, nieregularne i długie. Teraz biorę tabletki anty od ok 7 miesięcy,ale ból nadal jest taki sam.Do tego dochodzi biegunka,wymioty,ból głowy podczas mies. Lekarz podejrzewa endometriozę, ale nie mam diagnozy- omijamy laparoskopię (lekarz w sumie nie chce "ciąć" tak młodej osoby...). Zalecił mi stosowanie yasmin bez przerwy na okres. Tak też zrobiłam, brałam zawsze o tej samej porze, nie miałam biegunek,nie wymiotowałam,nie zapomniałam o wzięciu tabletki. I problem jest taki,że i tak dostałam miesiączkę (czy krwawienie z odstawienia?) . I to taką jak zawsze-silny ból,biegunka,wymioty i mocne krwawienie.... Co jest tego przyczyną? Nie robiłam żadnej przerwy w braniu, rozumiem gdyby plamienie.... Co można robić aby temu zapobiec? frown

Odnośnik do komentarza
Gość zrozpaczonapoz

hormonynok,górne granice norm.usg też ok,miałam torbiel,ale już nie ma. a cały czas to samo.ciągły ból,dyskomfort,ból po stosunku, okropnie bolesne miesiączki (wymioty,biegunka,problemy z wypróżnianiem też miewam,zwijam się z bólu,nawet jeśli anty biorę i nie robię przerwy na miesiączkę to zawsze to samo.
gin twierdzi że bez laparo nie da się potwierdzić lub wykluczyć endo,a ja nie mam sił.
chodziłam już po wielu ginach,ten jest najlepszy,ale perspektywa zabiegu mnie przeraża........
płacze jak wspomina to słowo. wszędzie w sumie czytałam,że faktycznie laparo jest potrzebna,ale..:(
żyć się nie chce:(

Odnośnik do komentarza

słuchaj nie ma co się bać... skoro cierpisz i potrzebne jest rozpoznanie to musisz oddać się zabiegowi. Wtedy bedzie można wprowadzić jakieś konkretne leczenie. Laparoskopia nie jest taka zła, szybko się po niej wraca do siebie. Mój tata miał pęrzechyk tak usuwany bo miał w nim kamienie i bardzo szybko wrócił do siebie, bez problemów. Blizny są malutkie prawie niewidoczne teraz

Odnośnik do komentarza
Gość zrozpaczonapoz

umówiłam się do gina na poniedziałek,byłam pewna,że miesiączka się skończy... teraz mam mocne plamienie jeszcze, 12 dzień gin planuje zmienić anty,ale nie wypisze mi recepty na ślepo, bo mam dość skomplikowaną sytuację.... i musi zbadać..... no ale problem jest taki,że raczej do pon.się to nie skończy co wtedy? jak mam zmienić anty to receptę muszę mieć max wtorek,a on przyjmuje w pon i czw.. i nie wiem teraz co robić.. czy zadzwonić do niego ewentualnie jak sie nie skończy i zapytać czy jednak receptę da czy iść bez dzwonienia? byłam już badana podczas miesiączki,ale wiecie... nie wiem co radzicie?? pomocy.. zamiast słabnąć to teraz to plamienie się zwiększa :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...