Skocz do zawartości
Forum

Złe samopoczucie i podejrzenie cukrzycy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 18 lat od nie dawna leczę si ę na nerwicę, biorę malusieńską dawkę leku setaloft, przez to iż miałem nadciśnienie szereg badań i nic, jednakże zwracam się z prośbą o radę podpowiedź co dalej. Otóż Dzień przed wigilią tego roku poczułem się sennie, całą noc chciało mi się pić źle spałem a na drugi dzień podobnie jednak na kilka godzin przed wigilią udałem się do szpitala (chyba z nerwów) zrobili mi tam:

- RTG klatki(ocenę tkank płucnej)-w Normie
-Krew (morfologia biochemia) dodam że niewiem czy w morfologii jest wynik glukozy ponieważ podejrzewam cukier usilnie.Ale powiedzieli że jest wszystko ok.
-EKG oprócz tachykardii jest ok. 114/min

Poszedłem do lekarza dziś bo rano miałem jakby obrzęk twarzy. Nawet wspomiał mi kolega. Poprosiłem o zbadanie cukru. Byłem nadczo bo nie mogłem nic jesc.. Zbadali mi glukometrem ii... 106 i pytanie czy dobry cukier nadczo? (piłem tylko cole.)
Wyszedłem na błazna.. Mam wory pod oczami..A teraz przez to wszystko zrobiło mi sie aż smutno.. Cały dzień jestem senny, otępiały, dziwne uczucie realnośći, chwilowy lęk i do tego wszystkiego cały czas myślę czy nie mam cukrzycy.. Chciałbym wiedzieć jakie badania wykonać? co dalej. gdzie iść, na izbę przyjęć? czy co dalej? Proszę o pilną odpowiedz. Pozdrawiam Łukasz.

Odnośnik do komentarza

Nie wyszedles na zadnego blazna to dobrze,ze chcesz o siebie zadbać skoro Cie cos niepokoi. Jakie badania to sie nie orientuje bo jest kilka metod diagnostyki cukrzycy, jednak wszystkie one polegają na badaniu stężenia cukru we krwi ale moze udac sie do diabetologa/lekarza rodzinnego?przy cukrzycy moze wystepowac chudniecie,ciagle pragnienie,czeste oddawanie moczu.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...