Skocz do zawartości
Forum

Obsesyjne zamiłowanie do seksu z prostytutkami


Gość bardzosexualnypan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bardzosexualnypan

jestem dojrzałym mężczyzną w średnim wieku i bardzo lubię wynajmować, że tak głupio powiem, prostytutki. Uważam że są lepsze od zwykłych kobiet bo bardziej wyłuzdane. To znaczy, że zrobią to o co poprosi klient, i zrobią to doskonale. Zwykłe kobiety często odmawiają, ze coś im nie pasuje , bo są dobrze wychowane i nie chcą takiego wulgarnego stosunku, itp, A prostytutki nie narzekają tylko ostro działają. I to mnie bardzo podnieca. Moja żona i byłe kobiety, za nim się ożeniłem takie nie były, tak super śmiałe w intymnych sprawach. Często się zastanawiam, że powinienem ożenić się z paroma na raz prostytutkami. Dodam, że bardzo często i nagminnie zapraszam je do swojego domu, nawet w obecności domowników. Synowi tłumaczę, żeby brał ze mnie przykład i nie marnował czasu na ciche dziumdzie, tylko jak dorośnie , to ma grzać się z dziwkami ostro. Uwielbiam swoje nawyki i nie zmienię się, bo uważam, że prostytutki dają mi szczęście. Są zawsze na telefon i na konkretną godzinę i są zawsze gotowe do seksu każdego rodzaju. Natomiast zwykłe kobiety mnie nudzą , to katolickie dziumdzie nie wybzykane, powinno je się porządnie przetrzepać, to wtedy by zrozumiały , co to jest prawdziwy seks. Czy wy też wynajmujecie prostytutki? Jak wam się to podoba?

Odnośnik do komentarza

~bardzosexualnypan
Dodam, że bardzo często i nagminnie zapraszam je do swojego domu, nawet w obecności domowników. Synowi tłumaczę, żeby brał ze mnie przykład i nie marnował czasu na ciche dziumdzie, tylko jak dorośnie , to ma grzać się z dziwkami ostro.

Biedny ten Twój syn... Mógłbyś się nad nim ulitować, i nie wciągać przynajmniej jego w swój chory świat. :(((

I skąd pomysł, że "zwykłe" kobiety nie zaznały porządnego seksu??? Właśnie chodzi o to, że w przeciwieństwie do prostytutek mają duże szanse na to. Dlaczego? Bo mają do czynienia z fajnymi facetami, a nie pi#przonymi egoistami.
Także jak na razie wygląda na to, że wszystko poprzekręcałeś. :P

Odnośnik do komentarza
Gość moralność

jego sprawa, jak tak lubi uprawiać seks i tak postrzega erotykę, to niech zaprasza prostytutki do siebie i niech się parzą wszyscy razem. Problem w tym, że niby dlaczego jego rodzina musi na to patrzeć i jeszcze cicho siedzieć, żona i dziecko. Syna, dorastającego mlodzieńca uczy korzystania z takich bezwstydnych kobiet, ? Co z takiego faceta pózniej wyrośnie. Bo ojciec to już jest za stary na edukację jakąkolwiek o moralności i dobrych obyczajach. Szkoda dzieciaka by na to patrzył, no ale to jego krew. Może jak dorośnie, to będzie inaczej się zachowywał. Ale ojciec to typowy degenerat. Mieć takiego męża to ja dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Nie wyobrażam sobie ,żeby wtedy była żona w mieszkaniu i pozwalała na to patrzeć dziecku,pewnie nie piszesz prawdy,
jak jesteś taki "geroj"to po co zakładałeś rodzinę,
kasy masz chyba za dużo,seks przesłania Ci świat,
jak sam piszesz masz obsesje ,a to się leczy,idź na psychoterapię,
w sumie nie chce mi się wierzyć w to co napisałeś.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

są takie kobiety potulne, że cicho siedza w domu, może ona jest zastraszona albo uzależniona finansowo, jak ją utrzymuje i dużo kaski przynosi do domu. Patologie w życiu są różne. Takie goryle się zdarzają. Dla mnie to rzecz nie do pojęcia, żeby coś takiego się działo w rodzinie.

Odnośnik do komentarza

Przedmiotowe traktowanie człowieka w seksie zawsze jest chore i obrzydliwe, bez względu na to, czy się na to godzi, czy nie, czy mu się za to płaci, czy może jeszcze jakieś inne okoliczności zachodzą. Zawsze to zabija wrażliwość i wypacza sumienie.
Chcesz tak żyć i taki być-Twój wybór. Ale nie wciągaj w to Twojego syna. Jemu nie dajesz przez to wyboru.

ka-wa
Powiedz,że sobie jaja robisz...,jakoś nie ustosunkowałeś się
do tego ,że to jest niemożliwe ,żeby to było za wiedzą żony.

No właśnie, też tak zaczynam myśleć. Może to jakiś głupi kawał. :/

Odnośnik do komentarza

Zadał pytanie ,czy nam się podoba,dostał odpowiedź ,że nie,
ale ja w to nie wierzę,myślę ,że to są jakieś marzenia ,wymysły,
w każdym razie jest to obrzydliwe i powinieneś się wstydzić,a nie chwalić ,bo naprawdę nie masz czym,a wygląda,że tu napisałeś ,żeby się pochwalić...,a wyszło jak wyszło,szkoda słów.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Ale to nie jest forum na którym opowiada się o zamiłowaniach i dewiacjach i wymienia poglądy na ich temat tylko przychodzi się z problemem, na który forumowicze wspólnie starają się znaleźć poradę.
Problemu nie widzę.

Odnośnik do komentarza

~bardzosexualnypan
a ja widzę, chciałem zamówić dziewczynkę na telefon.

Aha, czyli problem jest w tym, że zastanawiasz się, czy to jest strona agencji towarzystkiej? Świetnie, że już jest wszystko jasne, tylko trzeba było na samym początku o to zapytać, zamiast pisać na darmo kilkanaście linijek w pierwszym wpisie, a jeszcze więcej w następnych. A tak zawracałeś głowę ludziom po nic przez wiele godzin, niepotrzebnie robiąc zamieszanie. Na drugi raz szanuj czas innych.

Dobrze, teraz odpowiedź na Twoje pytanie: NIE, to nie jest strona agencji towarzyskiej. No to problem masz rozwiązany.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...