Skocz do zawartości
Forum

Problem z okazywaniem uczuć u mężczyzny


Gość xXxXx1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poznałam chłopaka ma 29 lat jest bardzo przystojny. Ma za sobą 2 nieudane związki 4, 2 letnie. Twierdzi, że nie dogadywał się z byłymi.
Znamy się bardzo, krótko. Ostatnio zaprosił mnie do siebie, odniosłam dziwne uczucie, ponieważ ja siedziałam przy stole a on na schodach od antresoli daleko mnie. Mamy wiele tematów do rozmów, bardzo mi sie podoba ale nie umie ukazywać uczuć, mam wrażenie, że nie ma pojęcia kiedy mnie przytulić. Robi to wtedy kiedy najmniej się tego spodziewam. Po spotkaniu potrafi się dzień nie oddzywac do mnie, poźniej pisze ze a to spał to u znajomych był zawsze jakies sensowne wytłumaczenie.

Czy on traktuje mnie poważnie? Czuje, że jego zachowanie skrywa jakąś tajemnice.

Odnośnik do komentarza

HAAAAA HAHAHAHAAHAHA :D

wybacz xXxXx ale jak przeczytałem, że potrafi się dzień nie odzywać to nie wytrzymałem :D

Piszesz, że znacie się bardzo krótko, więc nie ma w tym nic dziwnego, że się dzień, dwa czy pięć nie kontaktujecie. Ani się dobrze nie znacie, ani nie macie, a już na pewno nie powinniście mieć, planów na przyszłość związanych ze sobą. Facet ma swoje życie i się nim zajmuje. TO BARDZO DOBRZE!! że nie jest desperatem albo no lifem. Poznajecie się, może do siebie pasujecie, może nie. Zakładanie z góry, że pasujecie prowadzi tylko, do zaangażowania w związek, który być może nie ma żadnej przyszłości.

"mam wrażenie że nie ma pojęcia kiedy mnie przytulić"
Ciocia Dobra Rada rzecze: KOBIETO!! Jeśli nie powiesz swojemu facetowi o co chodzi, to on nie wie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Gość taka tam ja.........

do znajomosci trzeba podchodzic na luzie, my kobiety to lubimy z góry zakładać że już nie wiadomo co nas z kimś łączy, po co? nie prościej się poprostu spotykać, dać sobie czas po którym samo wyniknie czy taka znajomość ma sens czy nie? i to ciągłe oczekiwanie że on mógłby zrobić to..., albo dlaczego nie zrobi tamtego........ współczuje facetom........... nie wiem jak z nami wytrzymują......... :) :) :)

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Pamiętaj, że to, że ten chłopak nie okazuje uczuć, nie musi oznaczać, że ich nie ma. Po pierwsze znacie się bardzo krótko, po drugie ma za sobą dwa nieudane związki - być może więc na razie podchodzi do Ciebie z dystansem.
Daj Wam szansę na bliższe poznanie się na wzajem - myślę, że czas rozwieje Twoją wątpliwości.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...