Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie stulejki przy zawijającym się napletku penisa


jacek 1

Rekomendowane odpowiedzi

witam moje pytanie polega na tym czy mam stuklejkę wyślę poniżej zdjęcia żeby ocenić w spoczynku jak ściągam napletek to że tak powiem zawija się na lewą strone w wzwodzie jak go na sparuje jakąś oliwką to normalnie ściągnie tak jak należy nic mnie nie boli przy suwaniu co mogę zrobić proszę o szybką odpowiedz

monthly_2013_12/czy-mam-stulejke_1306.jpg

monthly_2013_12/czy-mam-stulejke_1307.jpg

monthly_2013_12/czy-mam-stulejke_1308.jpg

monthly_2013_12/czy-mam-stulejke_1309.jpg

monthly_2013_12/czy-mam-stulejke_1310.jpg

monthly_2013_12/czy-mam-stulejke_1311.jpg

monthly_2013_12/czy-mam-stulejke_1312.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość anonimekkkkkkkk

Hmm... Mi się wydaje ze możesz miec za krótkie wiezidelko, pewnie jak ściągasz bardziej napletek ciagnie Ci żołędz w dół i boli :/ mialem coś podobnego poszedłem do urologa dostałem skierowanie na zabieg i zostało mi to całkowicie wycięte tzn. Ta blonka co łączy górę żołędzia z napletkiem i zsuwam go do końca i problem został wycięty laserowo półtora tygodnia gojenia i wcale to nie boli. :) skieruj się do urologa ale możesz sobie też poczytać o krótkim wezidelku i zobaczyć czy to jednak to ;)
Pozdrowionka i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Gość bpebleofj

Ja wolałem zrobić to wcześniej żeby później nie było krępujacej sytuacji z dziewczyna :P moze być tak ze bedzie Cię bardziej bolało niż ją ale nie musi albo jak zrobisz to to może Ci wezidelko pęknąć i popłynie trochę krwi i też chyba będzie głupia sytuacja oboje się przestraszycie i nieciekawie się to skończy :/

Odnośnik do komentarza
Gość umberto

Witaj. Jak dla mnie jest za krótkie wedzidelko, czyli ta czesc skóry która trzyma napletek od góry. Poza tym kolego, to masz spore skrzywienie penisa w dól. Lepiej udaj sie do urologa z tymi sprawami bo wierz mi ze bedzie troche problemu z sexem.
Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...