Skocz do zawartości
Forum

Problemy ze wzwodem a masturbacja


zbychu932

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z zwodem ogólnie na co dzień sie masturbowałem sie raz 2 razy na dzień moje pytanie jest takie czy to może być przez to ?
wczoraj przyjechała do mnie dziewczyna i chciała to zrobić po raz pierwszy tak samo jak ja i nawet jej nie mogłem włożyć bo nie miał pełnego zwodu stał ale sie wginał i na końcu nic nie wypaliło z tego co muszę zrobić żeby wrócił pełen zwód tabletki czy coś ?? mam 20 lat proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

mam 18 lat. miałem taki problem z dziewica. mialem dosc obfity wzwod lecz tez niepelny. wagina dziewicy jest na tyle ciasna ze jest z tym serio szczery problem. najgorsze jest to ze przez ciagle proby włozenia penisa, peszysz sie, tracisz wzwod i sie poddajesz... Jesli masz do czynienia z dziewica to proponuje wsadzic palec do waginy i po palcu poprowadzic penisa aby wprowadzic go ulatwiajac sobie zaczecie penetracji :) mialem taki sam problem wiec wiem co mowie i tez z moja partnerka przy 2 podejsciu dopiero sie udalo :) nie zrazaj sie... a jak masz jeszcze jakies pytania pisz komentarz moze pomoge...

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 17 lat i dziewczynę od półl roku. Mój problem polega na tym, ze np w domu wzwód nie jest problemem. Mam ochotę na masturbacje > robie to. Nie ma problemu ze wzwodem czy juz samą masturbacją. Natomiast gdy jestem z dziewczyną to mam wrażenie że On zachowuje się inaczej. Nie wstaje kiedy powinien. Nawet gdy dziewczyna chce mi że tak powiem zwalić i stara się go obudzić, to nic nie daje. Ktoś potrafi mi to wyjaśnić ? Z góry dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...