Skocz do zawartości
Forum

Ranking prezerwatyw


Gość wawrzyniecen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wawrzyniecen

Witam. Mam 22 lata. Zajrzałem na to forum, ponieważ interesują mnie rodzaje prezerwatyw. Chcemy, z moją dziewczyną, rozpocząć współżycie. Planujemy się zabezpieczać, ale nie chcę by moja dziewczyna szpikowała się jakimiś środkami antykoncepcyjnymi. Będziemy więc używać prezerwatyw. Nie wiem tylko które są najlepsze. Interesuje mnie, które prezerwatywy są najbardziej wytrzymałe. Nie chciałbym się przy tym rujnować finansowo. O ale wiem, że za dobre rzeczy się płaci. Poza tym zależy mi na dostępności. No i czy ważne są dodatkowe udogodnienia, w sylu zapachu, smaku, łatwości nakładania.

Odnośnik do komentarza

Hej,
ja też stosuję z moją dziewczyną wyłącznie prezerwatywy (podobne powody do Twoich). Nigdy nie kupuje ich w niepewnych miejscach, takich jak kioski czy stacje benzynowe. Zawsze udaje się po ich zakup do apteki, wtedy wiem, że dostaje coś pewnego i sprawdzonego.
Od pierwszego stosunku używamy tylko prezerwatyw firmy durex, bo usłyszeliśmy w aptece, że to najlepsza marka. Poza tym wybieramy różne zapachy prezerwatyw, w zależności jakie mamy humory i na co aktualnie "mamy ochotę".
Tobie też polecam, bo zwiększa to komfort współżycia.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Na pewno Durex to najbardziej znana firma, ale też najdroższe prezerwatywy. Istnieją tańsze, ale zazwyczaj są troszkę gorszej jakości, tzn. szybciej wysychają w trakcie stosunku a to zwiększa ryzyko pęknięcia. Kilka razy próbowałem innej firmy niż Durex właśnie dlatego, że nie chciałem się zrujnowac finansowo, ale i tak wróciłem do sprawdzonej marki.

Odnośnik do komentarza

Niestety, obawiam się, że musisz się na coś zdecydować - albo tanie albo pewne. Kiedyś mój chłopak kupił jakieś tańsze prezerwatywy, bo nie było innych w sklepie i jedna z nich pękła! Na szczęście było to na samym początku stosunku, więc nie było żadnych konsekwencji. Ale od tamtej pory wybieramy tylko durex. Extra safe podobno są najbezpieczniejsze.

Odnośnik do komentarza
Gość OnPoiPrzed

Używałem najdroższych i najtańszych. Pękają wszystkie bez wyjątku. Oczywiście zależy to od intensywności współżycia itp.

Ale zastanawia mnie stwierdzenie, że nie chcesz aby Twoja dziewczyna faszerowała się środkami antykoncepcyjnymi?

Po co używacie prezerwatyw? Jako antykoncepcję?
Zdajesz sobie z tego sprawę, że pigułki to raczej 99.98% pewność anty (co oznacza 2 zapłodnienia na 10000 stosunków), jeżeli chodzi o prezerwatywy jest to blisk0 60% (w tej samej skali jest to 4000 zapłodnień na 10000 stosunków).

Brawo przemyślanej decyzji.

Odnośnik do komentarza

My używamy ciągle od 3-4 lat z częstotliwością średnią 2 razy na tydzień i żadna nie pękła.

OnPrzediPo wiesz nie ma co się dziwić, choć tabletki mają większą skuteczność to jednak jest to ingerencja w gospodarkę hormonalną kobiety.

Odnośnik do komentarza

Osobiście polecił bym albo Durex albo równie dobre Unimil.
Wraz z żoną najbardziej lubimy te prążkowane i kropkowane (jednocześnie) dają najfajniejsze efekty :). Z produktów Unimila polecam również żel Infiniti jest rewelacyjny bo nie wysycha tak szybko jak inne bo jest na bazie silikonu i pozostawia skórę jedwabistą w dotyku (zajefajne do masażu erotycznego:) )
A co do gumek to bardzo ważne jest też to w jaki sposób je przechowujesz!! Nie noś ich w portfelu czy w kieszeni spodni na co dzień bo przy ruchu mogą ulec uszkodzeniu no i unikaj trzymania ich na słońcu bo temperatura również im nie służy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...