Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i brązowe plamienie


Gość onaona87

Rekomendowane odpowiedzi

Hej
Już 6 dni spóźnia mi się okres. Ze dwa dni miałam plamienia brązowe ,a raczej parę brązowych kropek ,a nie plamienia.Miała tak któraś boje się ,że to może być ciąża. Jutro zrobię test jeśli to ciąża to chyba wynik już będzie???

Odnośnik do komentarza

Jeżeli stosunek (w którym mogłaś zajść) był 14 dni temu to wtedy tak. Na testach napisane jest aby przeprowadzać je 14 po stosunku.
Mi kiedyś spóźniał się okres nawet po 40-50dni poszłam do ginekologa dostałam tabletki antykoncepcyjne aby pojawiał się okres z "odstawienia" no i się pojawiał regularnie. Na badaniach wyszło że mam tylnio-zgnięcie i dlatego może mi się okres tak dziwnie pojawiać.

Odnośnik do komentarza

Różnie przeważnie w gumce,ale też i bez.14 dni temu też się kochałam ale nie pamiętam czy w gumce czy bez. Ze 2-3 tygodnie temu miałam bóle jajników,bóle kręgosłupa(lędźwia), bóle sutków i w sumie to do dziś są bardzo wrażliwe na dotyk.I ze dwa razy było mi nie dobrze. Miałam wzdęcia straszne. Myślałam ,że to wszystko przed zbliżającą się miesiączką.No ale jak widać nie przyszła jutro minie tydzień jak powinna być.17 października byłam u ginekologa i miała przepisane na parę dni globulki dopochwowe.Miałam infekcję.Potem okres w listopadzie dostałam normalnie ,ale miałam go jeden dzień później dzień przerwy i trzecie dzień plamienia,a w tym miesiącu wogóle nie ma :-(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...