Skocz do zawartości
Forum

Gdzie w Warszawie można znaleźć dobrego dermatologa?


Gość aleksyjj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jednym z moich problemów jest to, że łysieję i nie jestem w stanie się z tym pogodzić. Wiem, że mężczyzn często to spotyka, ale zamierzam z tym walczyć, bo naprawdę lubię swoje włosy.

Tak się zastanawiałem do jakiego specjalisty udać się po poradę na temat powstrzymania wypadania włosów oraz przepisania jakiś skutecznych środków farmakologicznych bądź kosmetycznych i wydaje mi się, że powinien to być dermatolog. Dlatego zwracam się z prośbą do forumowiczów o polecenie mi jakiegoś naprawdę dobrego dermatologa w Warszawie.

Będę też wdzięczny za napisane ile kosztuje taka wizyta jeśli jest prywatna.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Jednym z moich problemów zdrowotnych są pryszcze, która pojawiają się na twarzy, dekolcie i plecach. Mam 26 lat, okres dojrzewania już dawno za sobą, a zmiany ropne w ogóle nie ustępują! Wiem, że muszę pójść z tym do lekarza. Jakoś zawsze brakuje mi czasu. Tak się zastanawiam, do jakiego specjalisty powinienem udać się po poradę.
Zwracam się z prośbą do forumowiczów o polecenie mi jakiegoś naprawdę dobrego lekarza? Czekam na odpowiedź. Z góry dziękuję za odpisanie.

Odnośnik do komentarza

Hej,
Z tym problemem powinieneś udać się do dermatologa. Jeżeli przyczyną łysienia są hormony, najwyraźniej dermatolog skieruje Cię do endokrynologa, który zaleci odpowiednie leczenie środkami farmakologicznymi. Leków na łysienie jest wiele. W Warszawie jest wielu dobrych dematologów. Najlepiej prywatnie, unikniesz kolejek.

Odnośnik do komentarza

Z tym problemem musisz udać się oczywiście do dermatologa. Czasem przyczyną pryszczy może być nierównowaga hormonalna, wtedy należy udać się do endokrynologa i wykonać badania hormonalne.
Niestety, nie mieszkam w Warszawie i nie mogę polecić Ci żadnego konkretnego lekarza. Życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Twoje problemy nie są zbyt oryginalne, dlatego myślę, że nie potrzebujesz żadnego specjalnego dermatologa. Pomoże ci pierwszy lepszy, mówiąc nieładnie. Tak się czasem zdarza, że trądzik dotyka osoby, które okres dojrzewania mają już dawno za sobą. Nie łam się. Jeśli maści nie przyniosą rezultatu, to na pewno pomoże antybiotyk. Jest mnóstwo sposobów na pryszcze. Pójdź tylko do specjalisty, bo im szybciej zaczniesz leczenie, tym szybciej będziesz mógł podrywać dziewczyny na gładką buzię. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Witaj,
ja mam 24 lata i dopiero od jakiegoś roku mama problemy z trądzikiem. To dziwnie, bo trądzik nie dokuczał mi, gdy przechodziłam okres dojrzewania. Koleżanka poleciła mi lekarza, do którego sama chodziła. Powiedziała, że dr Andrzej Szmurło jest najlepszym lekarzem, do jakiego kiedykolwiek uczęszczała. Nie tylko jest świetnym specjalistą, ale również miłym i serdecznym człowiekiem.
Polecam wszystkim, którzy mają problemy z trądzikiem.

Odnośnik do komentarza

Ja byłam u świetnego dermatologa gdzieś na Ursynowie, ale niestety nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywał. Ale nie martw się. Łysienie nie jest przecież rzadką chorobą i na pewno każdy dermatolog będzie wiedział co z tym zrobić. Ewentualnie wyśle cię do jakiegoś lepiej zorientowanego kolegi.

Odnośnik do komentarza

Ja to bym nie szukał dobrego dermatologa, tylko takiego, który przyjmuje gdzieś w pobliżu miejsca zamieszkania. Korki w Warszawie są straszne i dojechanie na drugi koniec miasta to koszmar! Na prywatną wizytę wydasz około 100 zł. Czasem 20 zł mniej, czasem o tyle więcej. Zależy, w którym gabinecie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość zenek_z_lasu

Nie wiem gdzie Ci bedzie najwygodniej, ale w Warszawie w Klinice na Koszykowej chyba bedzie najlatwiej i moim zdaniem najlepiej. Oczywiscie trzeba sie zapisac na wizyte i czekac dwa miesiace ale w portfelu zostaje 100 zl wiecej ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...