Skocz do zawartości
Forum

Tęsknota i trudności w nauce na studiach


Gość magda1580

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
jestem na I roku studiow, ktore chyba mnie przerastaja. Studiuje w miescie 200 km oddalonym od domu. Nie umiem poradzic sobie z ta nowa sytuacja. Bardzo tesknie za domem. Przyjezdzam raz na miesiac do domu. Jestem osoba niesmiala i trudno mi jest nawiazac nowe znajomosci. Mam troche tak jakby swoj swiat a to jest chyba spowodowane licznymi kompleksami . Na uczelni probiły się straszne grupki , a ja jestem sama. nie chce szukac sobie znajomosci na sile, nie chce wchodzic z buciorami w czyjes zycie , ale czasami fajnie byloby z kim pogadac. Tak sobie radze sobie z materialem na uczelni . Nie wiem czy dam rade zaliczyc sesje . Czasami załuje że nie poszlam na studia blizej domu i na jakis latwiejszy kierunek. Mam przyjaciolke w tym miescie ale ona studiuje co innego i nie mieszkamy razem. Mieszkam w akademiku. Wspollokatorki sa spoko, jak potrzebuje jakies pomocy to pomagaja ale one studiuja inny kierunek niz ja. Czasami mnie denerwuja bo sa strasznymi plotkarami, często obgadują kogoś. Wiem że nie wolno sie poddawać ale zaczynam częściej myśleć o powrocie do domu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...