Skocz do zawartości
Forum

Szantaż ze strony dziewczyny


Gość juriii

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oczy Twoje

Jurii cierpisz teraz i to jest zrozumiałe. Ale naprawdę dobrze się stało. Jakbyście się pobrali to mialbyś tak cały czas, podaj to, posprzątaj, zawieź dzieci, odbierz dzieci,zawieść mnie tu i tam, podaj, oddaj i tak w kółko. Chłopie nie miał byś życia z nią.

Odnośnik do komentarza

minely juz 2 tyg a tydzień od rozstania i raz na jakiś czas sms dostane co słychać , dobranoc
powiem wam ze głupi jestem ze myślę o niej wciąż ... i tak sobie myślę ze ona jest bez uczuć ... powiedzcie mi jak to jest po rozstaniu z partnerem .. czy uważacie ze powinno sie spotkać pogadać- utrzymywac znajomość czy Nie ..... sam fakt ze przeżyliśmy ze soba 2 lata prawie ciągle ze sobą przebywaliśmy i tak nagle nie widzieć sie to trochę ciężkie jest ze nie mam juz bliskości tzn przytulic sie .....

Odnośnik do komentarza

Juri, ona sie do Ciebie odzywa, bo chce, abys o niej myslal - przypomina Ci sie w ten sposob. Albo chce Cie w ten sposob emocjonalnie pomeczyc, albo po prostu jeszcze na cos liczy. Od Ciebie zalezy, czy chcesz nadal utrzymywac z nia kontakt, czy nie. Zastanow sie, czy warto.

Odnośnik do komentarza

Ona pisze, ze brakuje jej bliskosci, a jaki to ma efekt na Tobie? Wyobrazasz sobie te bliskosc. Wyobrazasz sobie Was oboje. Ona Ci to przywoluje przed oczy. Doskonale wiedziala, ze tak bedzie i wlasnie dlatego to zrobila. Chce Cie jeszcze raz przyciagnac do siebie. Tylko potem Ty masz cala noc zepsuta, a nad ranem ciezko Ci funkcjonowac i zaczac dzien.

Odnośnik do komentarza

Jesli nie chcesz, zeby do Ciebie pisala, po prostu napisz jej, ze nie zyczysz sobie, aby to robila. Masz do tego prawo i nie musisz wcale podawac jej powodu.
Pytasz, czy mozna utrzymywac kontakt ze swoja byla. W Waszym przypadku znajomosc kolezenska jest niemozliwa, bo Ty nadal cos do niej czujesz. Ona nie jest Ci uczuciowo obojetna, wiec nie uda Ci sie byc z nia w stosunkach kolezenskich. Bardzo bys sie meczyl. Zreszta... po co Ci taka kolezanka? Zebys - tym razem jako kolega - ja wszedzie wozil? Bo co, kolega Juri nie pomoze???

Odnośnik do komentarza

powiem wam ze minał prawie miesiac i co 2 dzien piszemy ze soba ... spotkalismy sie nie dawno i napisala ze musi to przemyslec wszystko ze chce byc sama.... hehe tylko ze miala juz miesiac czasu na podjecie decyzji ..... powoli mi juz nie zalezy ... wszyscy daja mi rady zebym olal ja bo ona bawi sie mna .... najgorsze ze sweita ida to bedzie ciezki okres

Odnośnik do komentarza

powiem wam tak ... wczoraj napisalem ze jade do zakopanego z kolegami bo jestem kierowca...... to dzis pisze do mnie ze pewnie z jakas dziewczyna pojechalem a nie z kolegami .... ze tym bardziej nie wrocimy do siebie .... ja napisalem ze z kolegami jade ...i napisalem ze jestes jedyna ktora kocham tesknie itp .. a Ona ze tylko pisze a nic nie robie , zajmij sie swoja nowa miloscia ....napisalem jej tak jak radziliscie ze chcialbym sie spotkac pogadac o nas na spokojnie ze swieta nie dluigo ze chcialbym znia spedzic razem je . a ona ze juz jej nie zalezy tak jak kiedys i nie dawno myslala zeby wrocic ale nie ....Ona nie bede z toba sie spotykac rozmawiala juz niczego nie chce tylko spokoju .... a ja napisalem nie denerwuj sie chce tylko spokojnie pogadac ....... ona pokazala dzis ze jest zazdrosna chodz nie miala o co byc zazdrosna ... zdenerwowwala sie bez powodu .. .. nie rozumie jej zachowania ..........sam nie wiem dlaczego kobietyu takie sa

Odnośnik do komentarza

Dziwna sprawa,zaręczyny!!!!!!!!!!!! i ciągłe imprezy zadaj sobie pytanie z kim się zaręczyłeś. Gwarantuje Ci że w takim związku nie będzie zaufania. A co do szantażu niech odchodzi skoro jesteś w jej słowach " tak beznadziejny" co Cie w ogóle trzyma przy niej ?? Ale "Rób jak uważasz,tylko uważaj jak robisz" Bo przecież nic na siłę. Życzę powodzenia i pozytywnego przemyślenia,bo warto coś zmienić

Odnośnik do komentarza

juriii, ona caly czas wciaga Cie w swoja gre - a Ty sie dajesz. Mam pytanie - jestescie para czy nie? Z tego, co pisales, nie jestescie, wiec co jej do tego, z kim Ty jedziesz na wycieczke i z kim spedzasz czas?! W tej sytuacji to Twoja osobista sprawa. Swoja droga trzeba miec tupet, zeby jezdzic na imprezy z kolegami i sie z nimi bawic, gdzie Ty nie masz wstepu, a potem miec pretensje, ze jedziesz z kims na wycieczke. Jej wolno wszystko, ale sprobuj Ty, to popamietasz. Nie zapala Ci sie nad glowa czerwona lampka, gdy o tym pomyslisz? Powinna mocno pulsowac jaskrawym swiatlem.
Zerwaliscie, a Ty jej piszesz, ze ja kochasz i tesknisz za nia (nawiasem mowiac, nie rozumiem tego), to tylko woda na jej mlyn. Wykorzystuje to, ze jestes niekonsekwentny w swoich czynach. No i nadal sie Toba bawi, raz chce, raz nie chce. Wioletta 12 i kwiatuszek2 maja racje. Przede wszystkim przestan zastanawiac sie nad tym, co ona pisze, tylko zastanow sie i to dobrze, czego Ty chcesz od swojej dziewczyny i czy ona jest osoba, ktora Ci to daje.

Odnośnik do komentarza

wiem i wiem ze powinien zakonczyc z nia jakikolwiek kontaklt .. ona bawi sie mna jak zabawka raz pisze nie zoabczymy a na 2 dzien pisze chcesz sie spotkac .... raz pisze ze to koniec a ona ze slabo sie starałem ....... myslalem ze jest bardziej dojrzała .. jej zachowanie jest chore ... myslalem ze mozemy utrzymywac kontakt ale nie ... zbyt duzo mnie to kosztuje .... powiedzialem sobie przez te 3 tyg dam jej szanse na powrot do swiat i ona w srode wyjezdza do domu .. dla mnie to juz koniec definitywny juz niechce jej znac .....

Odnośnik do komentarza

juriii, wiesz, mysle, ze Ty juz o wiele za duzo sie wycierpiales w tym zwiazku. Dlatego teraz powinienes koniecznie zadbac o siebie - o swoj stan emocjonalny. Tak jak piszesz, zbyt duzo Cie to wszystko kosztuje. A nie powinno tak byc. Wiele juz na ten temat pisalismy, chyba nie ma sensu tego wszystkiego powielac - a wszystko to jest nadal aktualne. Najwazniejsze jest teraz to, abys wreszcie odzyl, wrocil do - nazwijmy to - normalnego zycia. Zaczal sie nim cieszyc.

Odnośnik do komentarza
Gość Martita89

Ona musi zrozumieć ,że nad związkiem muszą pracować oby dwie osoby , nie może wymagać wiecznie a nic nie dawać od siebie..
Teraz niech ona Tobie udowodni ile tak naprawdę dla niej znaczysz.. Jeśli nie podejmie żadnej próby ratowania tego , odpuść sobie..

Odnośnik do komentarza

To jeszcze jeden dopisze słów kilka. Chłopie. Jesteś facetem.
Dziś prawie wszyscy tylko porozumiewają się przez Fb maile lub smsy. Kur.. Nie musisz nikogo słuchać. Posłuchaj samego siebie. Bądź mężczyzną i zrób jak mężczyzna. I nie tekstowo. Najlepiej na neutralnym gruncie. Miasto, park, cafe...
Ktoś tu pisał, że teraz waży się Twoje życie. Weź je w garść i albo zamknij na dobre ten rozdział i niech nie zawraca Ci 4liter, albo jak widzisz szansę, a zapewne widzisz, to "walnij pięścią w stół".
Nie jestem szowinistą, ale kobiety wolą mieć faceta, a nie "psiapsiułę".
Widać, że kochasz. Posłuchaj siebie i zrób to, co uważasz za najlepsze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...